Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Spoločnosť začína kolabovať. Dôvodom je ako arogancia moci na všetkých úrovniach, tak nezáujem občanov riešiť veci verejné

Miloš MajkoDátum16. 09. 2015 15:04:27TémaŠKOLA DEMOKRACIE
200

Postupne prestáva v spoločnosti fungovať to, čo ju oprávňuje nazývať sa modernou,  demokratickou, spravodlivou a pokrokovou. Konanie politikov a volených zástupcov  - teda tých, ktorí majú spoločnosť viesť už prekročilo pomyslenú čiaru za za ňou vidíme bezohladnosť, aroganciu moci a vo všetkom dokazovanie sily a vydobíjanie moci za každú cenu. Proti občanom sú volení zástupcovia schopní ísť aj za cenu zneužívania zákonov vo svoj prospech. Vidíme to denne, len bežný človek prestal mať čas venovať sa tomu, resp. veľa krát je konanie volených zástupcov aj na najnižšej úrovni riadenia spoločnosti, teda v samospráve tak sofistikované, že bežný človek  konanie proti verejnému záujmu nemá včas šancu odhaliť. Keď sa mu to podarí, dokázanie nepríklad aj elementárneho porušenia zákonov môže byť vzhľadom k častým  prepojeniam politikov na kompetentné zložky určené na odhalovanie korupcie  prakticky nemožné.

Ľudia sa stále viac uzatvárajú do seba, do svojich problémov a úplne ignorujú dianie okolo seba tvráriac sa, že sa ich problémy spoločnosti netýkajú. Bolo by to pravdou, keby v nej nežili a neboli by tak priamo závislí na nej fungovaní. Napríklad  podnikatelia. Nech je podnikateľ akokoľvek úspešný a bohatý, dianie v meste kde podniká a vlastní nehnuteľnosti sa ho bytostne dotýka. Je totiž veľmi dôležité, či mesto obyvateľom slúži Iba "na prespanie", alebo v ňom väčšina ľudí aj reálne žije t.j. nakupuje, chodí do reštaurácií, za zábavou a podobne.

Ľudia úplne bežne hovoria - "máme problémy ktoré nik nerieši, pustite sa do toho". Keď však príde na tzv. "lámanie chcleba", je nevyhnutný práve konkrétny človek so svojimi aj zlými skúsenosťami. Musí pochopiť, že obavy nie sú na mieste. Ak sa jedná o pravdu, niet dôvod báť sa podľa občanov "mafie" vo vedení mesta a ich prepojenia s politikmi či dokonca kompetentnými orgánmi. Vedzte, že ak aj prepojenia sú, tak výlučne ide o aktivity jednotlivcov a aj tí sú obozretní a v momente kedy vytušia, že je pre nich výhodnejšie byť konečne nad vecou a objektívnymi, kabáty obrátia veľmi rýchlo. To si vyžaduje vzoprieť sa špinavostiam a povedať dosť! 

Platí, že ak budú slušní a čestní ľudia mlčať, vládnuť budú hoštapleri a ľudia, ktorí za peniaze takpovediac predajú aj "vlastnú mater". Ak vám tento popis pripomína samosprávu v meste kde žijete vedzte, že sa jedná "o podobnosť čiste náhodnú" a všetky mená a tváre dosadzované do hlavných úloh príbehu sú výlučne vašou konštrukciou, ktorá nemá nič spoločné s tou vašou samosprávou. Veď vo vašom meste či obci predsa za posledné roky nepredali mestské nehnuteľnosti pod cenu, nezvýšili ani poplatky za materské školy o viac ako 100%, neprenajali aktíva bytového podniku za nevýhodných podmienok pre vás občanov a dokonca ani rekonštrukcia verejného osvetlenia nestála oveľa viac, ako obdobné akcie v iných mestách.

Vám sa to všetko jednoducho len zdá...


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
gulak | 22-09-2015 09:43:55
No zdá sa,že vláda birmovaného komunistu..je pre Slovensko väčšie zlo,ako prijatie niekoľko tisíc utečencov..
obyvateľ | 21-09-2015 23:03:52
Inde este len uvazuju o tom co u nas v meste uz davno je.
http://openiazoch.zoznam.sk/cl/157054/Budu-mesta-v-buducnosti-v-sukromnom-vlastnictve

a preto zaspievajme si

Ze totalna diera je zas SERED
https://www.youtube.com/watch?v=1PhawrWwRGA
Registrovaný Michal Pisarovic Michal Pisarovic | 21-09-2015 08:27:48
Pan majko zas a znavu mate pravdu. Ludia sa boja riesit veci verejne.
Láďo prebuď sa | 20-09-2015 14:18:42
v Seredi určite nájdeš nového kámoša. Určite sa vymyslí nová rovnica a bude sa volať Sereďská teória relativity. A bude zaručene originálna, nebude čerpať zo žiadnych iných zdrojov,lebo všetko iné je podľa Tvojho nározu blbé, nevedecké, skopčené. Sereď teš sa. Budeš viacej zviditeľnená ako SOPORNA City.
Pre Peter | 20-09-2015 12:55:41
Peter tvoj problém je ale v tom že sa snažíš predstierať že všetko vieš a riadis sa vlastným názorom ktorý nie je formovaný médiami internetom knihami a podobne. Žiaľ ak ty reprodukujes názor niekoho iného inými slovami neznamená to ešte že si ho vlastne neskopiroval . Aj keď prevzat niekoho názor neznamená skopírovanie ho ako to ty s obľubou prezentuješ ale môže sa jednať o súhlas s takýmto názorom.
Len z tvojich príspevkov tu okrem hrania sa na toho múdreho som tvoj názor nenašiel , len zpochybnovanie bez vysvetlenia svojho postoja k veci.
Peter | 20-09-2015 10:20:59
Cakal som taketo osobne invektivy od teba,lebo uz v prvom prispevku tvoje vyjadrenia tomu nasvedcovali.Kazdy ma mat pravo vyjadrit svoj nazor,svoj nazor!Ale ty si to niekde pocul a potom si si nasiel definiciu vyznamu niekde na Wikipedii a ides urazat inych!Ak sa povazujes za\'miestneho hrdinu,tak ti nebudem brat iluzie,,ale sklamanie\'na konci byva velmi neprijemne,co sa ti uz urcite prihodilo,taka agresivita sa neda predstierat!Mna mozes urazat,to je dnesny styl vyjadrovania nazorov nevediacich,tie sproste narazky na predkov si odpusti!Nevies,tak neries!Aj ja poznam kopu slov,ktore by ta ponizili na najnizsiu uroven,a ani by si im nerozumel.Sprav si vlastny nazor a neopisuj,co uz niekto davno pred tebou napisal!To jeo slobodnom vyjadrobani sa a nie o slobodnom opisovani nazorov niekoho ineho!Prajem ti skore uzdravenie!
super | 20-09-2015 06:49:07
podstatné, že Ty si ten najmúdrejší. taký sa na svet dostanú určite iným otvorom, ako je to bežné a prirodzené. Je nepochybné, že Ty svojou logikou dokážeš, že každý,kto opakuje Armedove alebo Pascalové je blbečeklen preto, že si to našiel na Googli. To je jasný, nepochybný a nepriestrelný dôkaz, že si vskutku chybný. Ty určite vymyslíš novodobú definíciu židoboľševizmu a to napriek tomu, že v dobe keď tento výraz vznikal si bol len v spermiálnej banke tvojich predkov.Ty máš ale vešteckú guľu, možno gule a potomtu produkuješ iracionálne myšlienky. Ty si určite vymslel aj novú definíciu pre kapitalizmus, socializmus, komunizmus a fašizmus. V Seredi žil taký istý blbeček, ktorý mal veľmi podobné názory ako Ty.V škole pitomý ako pučtok, potom/údajne/ vyučený chemik, vďaka ktorému do luftu vyletelo skoro pol Slovnaftu.Lebo namiesto zavretia ventilu a etyléne študoval teóriu relativity od A.E. No akto by nepoznal slávneho Láďu z Komenského ZDŠ. Vskutku mi nedá, ale mám taký dojem, že si jeho potok. Inak by sa také blbosti nemohol písať. Ja nemám nič proti tomu, že si židoboľševik, ako ako nám história ukazuje, po všetkých svinstvách ktoré napáchali sa im dostalo zaslúženej odmeny. Odporúčam Ti dva krát merať a raz rezať.
Peter | 19-09-2015 21:15:01
Presne ako som si myslel,vsemocny google!Bez vlastneho nazoru ale budis!
pre zidobolsevika | 19-09-2015 17:21:27
Pre pana boha,z ktorych dier vyliezate?
pre Peter pre túto otázku | 19-09-2015 13:42:18
Židobolševismus
Bělogvardějský propagandistický plakát s židovským komunistou Trockým, naznačující spojitost mezi židovstvím a bolševismem.

Židobolševismus je termín, který je užíván pro spojení Židů a komunismu. Termín není spjat s jedinou konkrétní představou propojení židovského etnika s komunismem, ale je užíván těmi, kteří jsou přesvědčeni o vině či spoluvině Židů za vznik ideje bolševismu, řízení a šíření tohoto komunistického hnutí či poukazují na výrazné zastoupení Židů ve vedení komunistických stran, které výrazně převyšovalo jejich zastoupení v populaci konkrétních států.

Tak toto máš základnú definíciu slova Židoboľševizmus. Nepochybujem, že Tvoja definícia bude iná. Mnou uvedená je voľne prístupná aj pre birmovaných komoušov. Ty by si určite dokázal zmeniť aj Archimedové a Pascallové zákony.A keďže sa som blboko presvedčený o vine Židov na vzniku komunizmu, používam v pohode tento výraz. Ak chceš konkrétnych sovietskych súdruhov- Židov, budem musieť pánovi Majkovi zaplaviť SOL na jeden mesiac. Ak Ti stačia ich pohrobkovia do dnešných dní, otvor oči. A aby bolo jasné, ja nenapadám Židov ani omylom ako etnikum ,ale konkrétnych pohrobkov/ určite aj Tvojho milovaného birmovaného komunistu Fica / a iných podobných bastardov, vedúcich túto spoločnosť do totálne záhuby a žumpy.
daniel | 19-09-2015 13:28:19
Kľudne môžeme prijať takzvaných utečencov ale iba pod podmienkou,že budú začlenení do cigánskych osád na východe. Tam by dokonale splynuli s okolím. Fyzíologicky sa cigánom úplne podobajú a aj ich divé správanie je rovnaké.
utecenci | 19-09-2015 13:16:49
Riešite tu utečencov...nemci sa tešia, že bude mať kto pracovať, aj my by sme sa mali, máme prakticky nulovú nezamestnanosť, tieť by nám to pomohlo...len či by tu chceli prísť a ostať, keď doma sa mali lepšie.
Peter pre tuto otazku | 19-09-2015 12:56:36
Z tvojich prispevkov je nad nebo jasne ze si clovekznaly,fundovany,priamy.Definuj vyznam slova zidobolsevik!Pozor vysvetlenie,ze si to niekde pocul alebo cital neplati!Plny vyznam tohto slova,inak si najvacsi ...............v celej diskusii!
pre tak potom | 19-09-2015 11:27:58
Nemal som vlastne na mysli;agresivne hovno:ale agresivne hova....o.V prispevku som pouzil 7.pad!No,ale ked je hovno pre Vas lepsier,tak nemam nic proti tomu.Maj sa.
tak potom | 19-09-2015 10:17:27
si hlboko pod úrovňou agresívneho hovny niekte naúrovni utečenca do Sýrie. Čitať sa nauč Ty a vyjadruj sa k meritu veci. Ak to nedokážeš, zavri papulu.
pre tuto otazku | 19-09-2015 09:12:52
Za prve sa naucte citat a za druhe je pod moju uroven sa s takym aagresivnym hov,,,,,m zaoberat.Ta pani Sona je v tom nevinne.
Túto otázku | 19-09-2015 09:04:29
si veľavážená položte sama sebe. Ste normálna ?Ja tvrdím že nie. A opäť pri neustáva nič iného len citovať dr. Štrosmayera. Vy krávo nebeská!!!!!! Keď si Slovák nezaplatí dva mesiace zdravotné poistenie, tak ho tento skurvený štát vedený židobolševikmi bude rozháňať exekútorom. Alebo sa mýlim??? Ak nemá zdravotnú kartičku, tak ten chudák Slovák nedostane ošetrenie a môže skapať ako pes!!! Alebo sa mýlim? A dôjdu sem zasratí islamisti a tým zadarmoposkytnú zdravotnú pomoc!!!! Ak toto považuje za normálne, tak Ste madam NENORMÁLNA a vyhľadajte psychiatra. Čím skôr, tým lepšie.Prečo nejdú do p i č i medzi svojich do SA, SAE do demokratickej severnej Afriky, kde čierna sviňa Obama zvrhol Kadáfiho a spol. Až Vás znásilní nejaká sviňa z IS , ktorýmá AIDS potomasi prestanete vypisovať p ič o viny.
pre Sona | 19-09-2015 08:56:04
Paneboze,uz tu mame az 10 uprchlikov,no to je koniec Slovenska.A dokonca ich osetrujeme aj v nemocnici,asi ju budeme musiet teraz zburat,alebo aspon kompletne vystriekat.Ste este normalni?
Sona | 18-09-2015 11:54:18
CHce povedat ze slovensko skonci. Bude to cierna zem _?
anonym | 17-09-2015 21:00:13
Ibi ma realnejsi pohlad na svet ako bezny Slovak.
Slováci | 17-09-2015 19:33:28
nebuďte už debili a zoberte aspoň zvyšky zdravého rozumu do hrsti. Keď Vám nestačí toto Ibiho vyznanie tak strácate zmysel pre realitu. Takže čítajte.

Úvod
»


Afričan Maiga bez servítky o našej situácii: Pán Boh chráň Slovensko!
Pošlite nám tip
Ibrahim Maiga povedal v rozhovore otvorene, čo si myslí o aktuálnej situácii na Slovensku.
Ibrahim Maiga povedal v rozhovore otvorene, čo si myslí o aktuálnej situácii na Slovensku.
pred 13 hodinami

BRATISLAVA/MALI - Takto to vidí on! Utečenecká kríza v Európe naberá na obrátkach. Svoj názor na ňu vyjadrilo už mnoho známych Slovákov. Najnovšie sa o migrantoch a aktuálnej situácii v našej krajine rozrozprával najznámejší slovenský Afričan Ibrahim Maiga (52). A hovorí len jedno - Pán Boh chráň Slovensko!

Do Európy v posledných týždňoch prišli tisícky utečencov a ďalší stále prichádzajú. Názory na riešenie aktuálnej situácie na našom kontinente sa rôznia. Jedni chcú, aby sme migrantom pomohli a prijali ich medzi nás, druhí zas tvrdia, že by sme to robiť nemali.

K tejto téme sa vyjadril aj najznámejší slovenský černoch Ibrahim Maiga. Internetový portál hlavnespravy.sk s ním v stredu priniesol exkluzívny rozhovor, v ktorom si umelec okrem iného zaspomínal aj na časy, keď prišiel v roku 1986 na Slovensko. Odvtedy sa vraj naša krajina veľmi zmenila, no, bohužiaľ, k horšiemu.

„Niekedy, keď sa zamyslím nad slovenskou politikou a politikmi, mnohokrát mi to pripomína to, čo sa deje v afrických krajinách. 25 rokov my Slováci sme naivne verili, že tá takzvaná ožobračujúca demokracia nás spasí, pomaly sme už vytriezveli,“ povedal pre spomínaný web Maiga. „Ak za totality veľa ľudí kradlo málo (mydlá, toaletné papiere, atď.), za kapitalizmu málo ľudí kradlo, a za to mega veľa (fabriky a továrne a celé banky... Devín banka, IRB-čko, atď.). Zistili sme, že celá nežná revolúcia bol jeden veľký podvod voči národu, mnohých aktérov tej revolúcie by mali postaviť pred súd za vlastizradu,“ nedáva si servítku pred ústa Ibrahim.

Podľa jeho názoru našej krajine za starého režimu nič nechýbalo – mali sme všetko a ľuďom vadil len obmedzený pohyb. „Žili tu skromní ľudia, ktorí síce boli nervózni, že mali obmedzenú slobodu, ale za to vždy mali čo jesť, kde bývať, lekársku starostlivosť, takmer nulovú kriminalitu, nikto nikomu nezávidel skoro nič okrem zdravia, a to že niekto mal rodinu na západe. Všetko tu bolo za babku, mestská doprava za korunu, kiná za 5 korún, kultúra a dovolenky vo Vyšehradských štátoch za skoro nič,“ rozrozprával sa Ibi.

„ČSFR vyrábalo skoro všetko. A čo sa stalo na slovenskej strane po revolúcii? Všetko hodnotné, čo patrilo štátu, teda všetkým občanom, sa za babku privatizovalo. A vie niekto, kde sú tie peniaze? Z obyčajných politikov sa stali milionári či miliardári, to, čo patrilo všetkým, teraz patrí pár ľuďom, z eštebáka a veksláka sa stali podnikatelia... Dodnes sa nevieme dočkať prijatia zákona o pôvode majetku. Samozrejme, politici by boli hlúpi, keby išli sami proti sebe,“ prekvapuje svojou otvorenosťou a rozhľadom slovenský Afričan.

Slováci sa však podľa neho začínajú spamätávať. Najmä tí mladí. „Mám pocit, že sa Slováci prebúdzajú, ak sa mladá generácia rozhodne pre zmenu, tak zmena príde, ak sa mladí rozhodnú pre počítačové hry počas volieb, tak Pán Boh chráň Slovensko – len mladí sú schopní vidieť pravdu, tí starší žili príliš dlho v klamstve,“ hovorí radikálne Maiga. „Aby sa úplne dorazil tento malý chudobný slovenský štát, hyeny z EÚ a ich spojenci tiež potrebujú zneužiť a zotročiť Slovákov,“ dodáva.

Odkedy sme v Európskej únii, to ide podľa Ibiho s našou krajinou dolu vodou. „Je to nočná mora pre slovenských výrobcov a poľnohospodárov. Je to začiatok konca slovenskej suverenity, všetky podniky, na ktoré bolo ešte Slovensko hrdé, boli zámerne kúpené a zlikvidované, a tým jednou ranou zabili dve muchy: Západné produkty sú už bezkonkurenčne v pultoch obchodov a nezamestnanosť je nový fenomén,“ pokračuje rodák z Mali. „Slovenský podnikateľ nemá žiadne stimuly a daňové prázdniny, za to každá západná fabrika je dotovaná. Nemá to konca, keby som mal všetko povedať,“ vyjadril sa Maiga a dodal: „Verím, že slovenský národ už veľa pochopil a že čoskoro nastane zmena.“ Nezostáva zrejme nič iné, len dúfať, že má Ibi s tou zmenou pravdu. Čo myslíte?
demokracia | 17-09-2015 10:47:04
Dobre napisane, pekne vystihnute.
Podotknem len tolko, ze pokial budeme zatvarat oci pred rodinkarstvom a pribuzenstvom vo verejnej alebo statnej sfere, bude ako doteraz - rozkradanie a klamanie z kruhov najvyssich.
Neviem pochopit co robi Sis-ka a poslanci, ked zakony nastavili tak, ze im nevadi, ked je politik a mafian z jednej rodiny a tvaria sa , ze sa nepoznaju, nestretaju, nedohadzuju ksefty a pod. -to dokedy este?!
Tu je myslim si kamen urazu celej nasej spolocnosti - od ˇ89 nastupila akoze demokracia, komunisticke zakony sa sice pomenili, ale len tie, ktore vyhovovali a vyhovuju politikom.
Pokial nebude politika odosobnena od financneho zisku, nebude ani dobry politik, ani moralka, ani dobry zivot beznych obcanov.
Reakcia | 17-09-2015 08:45:14
Co mozete chciet od spolocnosti kde uz 25 rokov vladne mafia?
kontrolne mechanizmy | 17-09-2015 07:57:02
zlyhali - na kazdej urovni:
Ak maju ludia moznost len niekoho zvolit a tym to haslo, problem je na svete.
Ako sa hovori, po nas potopa, hned po volbach nasleduju lobisti, rodinne vztahy, spriateleni podnikatelia (sponzori).
Ludia sa mozu len nemohucne prizerat. Teda mozu vyliezt na ulicu, ale to je tak vsetko, idealne ich zasstrasit, zhovadit, zosmiesnit, poslat medzi nich provokaterov a problem vyrieseny. O . nejaku dobu klud - aj ti posledni nadsenci to vzdaju.
Takto to funguje vsade - v meste, v krajine, ale aj EU (vid uz dve iniciativy s milionovou ucastou - skoncili v kosi)
To su tie demokraticke mechanizmy - bezzube.
Jednoducho treba sfunkcnit kontrolne mechanizmy priamo pre ludi, sfunkcnit referendum, zaviest moznost iniciativy zdola nielen zvolit, ale aj odvolat.
Ak ludia pocitia, ze maju moznost nieco aj zmenit (napravit vysledok volieb :) to sa zacnu menit veci !
pre seredan | 16-09-2015 23:31:36
ľudia sú unavení a znechutení?Ale čo. To znamená že nepôjdú na volby??? Keď sú unavení nech si dajú redbul...ale sú niečo iné nie unavení a znechutení,ale...žiadny takýto deň nepríde ked budú rožky v lidli v akcii je všetko v pohode.Politikov by ste mali chápať ako elitných top podnikateľov,ktorých ovčan vo volbách zvolil,akých ľudí sa tu majú báť, pozrite si dejepis,stačí posledných sto rokov a pochopíte, že sa nemajú koho báť. V zahraničí žije 2 000 000 slovákov.
o čom? | 16-09-2015 23:25:15
Smer-SD je najvačšia skupina podnikatelov po 1989,inak pokračovatelia svojich otcov ešte z čias ŠtB je pri koryte 40%, odnož strany Smer-SD tzv. SNS, strana umelo oživená dotovaná reklama z dielne Smer-SD 8%, strana má mega reklamu posledné dva roky, je naprojektovaná na doplnenie vačšiny v parlamente...hotovo...zbytočný článok, môžme si tu popísať o 4,5 roka...pekne si zaspievajte slovenskooóóó a deti pošlite na západ.Dovi dopo. A ešte ma napadlo...maďar je to, ***** maďar....heja heja hej.A nezabudnúť pred volbami na cigánov a buzerantov, to je tiež dôležité a potom ďaľšie 4 roky ideme.
daniel | 16-09-2015 22:13:31
Slovenskóóó !!!
zhora... | 16-09-2015 22:10:02
Keby nasa vlada nemala take zakony, ktore im doslova povoluju rozkradat vsetko a legalne, vsade sa uz o tom hovori, a v mediach aj na verejnsti , ze zakazky su predrazene minimalne o polovicu , tak by sa taketo veci nediali nikde. Vsetci bohuzial \"postupuju v ramci zakona \" a ten im to dovoluje.... nic na tom nezmenime... pokial sa vo vlade voci tomu nepostavia , ale zasa to by okradali samych seba, nie? ... a dokola a dokola...
Revolúcia | 16-09-2015 20:23:06
a šibenice.
seredan | 16-09-2015 19:42:07
p. Majko pekne napisane. Len ludia su uz s tej spiny co tu mame uz unaveny a znechuteni. Ja hovorim ze pride den, kedy dakto vezme spravodlivost do svojich ruk a tu spinu vycisti po svojom. Pokial sa polityci ci miestni, alebo vo vlade nebudu ludi bat, dovedy si budu hrabat sebe do vacku. Ja len verim, ze na kazdeho psa pride mraz a aj tuna v meste.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign