Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

"Myslím, že celý článok je zlomyselnosť autora." - napísal anonym pod článok informujúci o vážnom porušovaní zákonov vrcholovým vedením mesta.

Miloš MajkoDátum07. 06. 2019 11:51:32TémaTak to vidím ja...
200

Ďalšie články na relatívne citlivé témy sú za nami. A ďalšie nepochybne rovnako dôležité na zverejnenie ešte stále čakajú. Ďalší článok upozorňujúci na arogantné klamanie občanov takpovediac ON LINE primátorom Tomčányim možno už dnes, najneskôr počas víkendu.

Každý článok týkajúci sa priamo tém ako napr. odmeny či uplatňovanie verejnej moci hulvátskym spôsobom akoby na povel aktivizuje rôzne príspevky tzv. "úderky" sledujúce viac menej jediný cieľ a to odpútanie od témy a presmerovanie myšlienok a diskusie uplne odlišným smerom od obsahu článku. Skúsenosti so SOL a medializovanými témami totiž inú možnosť ako napr. odmietnutie témy ako nezmyslu a pod. nepripúšťajú.

Pod článkami obsahujúcimi holé zistenia hlavnej kontrolórky boli títo ako inak anonymní diskutujúci vložiť aj takéto príspevky:

Slušný | 02-06-2019 01:32:33 |
Vážne toto ešte niekoho baví čítať ?
Stále hľadanie zlého len preto že má iný názor alebo sa nestotožňuje. Smutné

pre slusny | 02-06-2019 07:45:16 |
Suhlasim s tvojim nazorom.nebavi ma to citat,alemvzdy to precitam a dufam,ze majko uz dostane kusok rozumu a prestane vymyslat kauzy.lebo dochadzka mestskych zastupitelov je naozaj smiesna vec..co mu takto zatemnuje mozog,tazko povedat.zeby ovplyvnitelnost okolia ?

Pre Slušný | 02-06-2019 09:01:42 |
Ale veď predsa ste si nemysleli, že pán M. by niečo zmysluplnejšie robil :D zvykli sme si na tieto jeho nezmysli a nariekanie ako je všetko zlé a on spasitel a popravde, nie len on tu na SOL.

Tatiana Takáčová | 02-06-2019 10:04:09 |
...má niekto v domácom archíve cvikacie hodiny pre MÚ,nech by sme sa aj zasmiali.Podľa pisateľa je naše mesto samé negatívum...to musí byť hrozný život.

Anonym | 02-06-2019 10:49:45 |
Veselickeho nemusím, tiež by som mu doprial už dôchodok. Ale vymýšľať takéto články, to je fakt na zamyslenie. Čo sa tu vlastne spochybňuje? Dochádzka? To nie je práca pri páse, odrobiť 8 hodin a poďho domov. Ani nie je platený od počtu odpracovaných hodín. Odporúčam vyžiadať podľa z. c. 211/2000 Z. z. dochádzku prezidenta SR a aj k tomu napísať článok. Bude to objektívne.

občan | 02-06-2019 12:43:41 |
Myslím, že celý článok je zlomyselnosť autora. Najprv ste mali veľké brojenie proti ubytovávaniu zahraničných pracovníkov v našom meste. Keďže teraz ich ubytovávate aj vy, už nie je ani jeden článok o srboch a iných zahraničných. A tak je to so všetkým. Huckať ľudí ako sa šafári z našich peňazí je pre vás priorita, pretože ešte tieto články sem- tam niekto prečíta, pri ostatných je klikacia účasť mizivá a pre vás je to bieda, pretože už si u Vás málokto kvôli slabej účasti diskutérov zadá reklamu.Odpadli aj okolité obce, ktoré vás pravdepodobne financovali na základe nejakej zmluvy (Šintava,Šoporňa).Treba hľadať témy.

šintavanka | 03-06-2019 08:50:33 |
Majko Majko v tebe je zloba a nenavisť ! Keď náš pán rozdával rozum tebe sa neušlo a išiel si na druhú stranu, kde sa rozdávala zlosť a nenávisť ! Je mi ťa lúto, ale rozdávaj zlosť a nenávisť ďalej veď z toho žiješ ! ! ! ˇZe Sereď nemá futbalový štadion o tom nepíšeš.

demokracia | 03-06-2019 10:31:02 |
myslim si, ze predstavitel mesta na takejto pozicii si ozaj nemusi riesit dochadzku - mal by byt cestny a spravodlivy aj voci sebe, takze by naozaj mal robit vykon svojej funkcie s cistym umyslom.
A ked uvadzate vysku platu (podotykam platu (nie odmien) ako uvadza kontrolorka), tak prosim uvedte aj obdobie za ake bola vyplatena tato suma, nech si to vie normalny clovek vypocitat.
Vychadza to asi takto: 150.000/8rokov = 18.750/rok = 1.562,50/mesiac - vobec sa mi to nezda prehnane

- - -

No, jedna perla väčšia ako druhá. Jedno ale majú spoločné ako cez kopirák - ani jeden nerieši fatálne zlyhanie primátora, štatutára mesta a verejného činiteľa Tomčányiho, viceprimátora, poslanca a v minulosti hlavného kontrolóra Veselického, ani nikoho z poslancov či úradníkov.  Akoby vo vážnom  probléme ani nefigurovali oni samotní, a akoby tých bez mála 150 000 Eur nezákonne vyplatilo SOL alebo Majko. Komické? Nie, tragické. Nie preto, že by som na tieto primitívne útoky nebol zvyknutý, problém je, že sa stále nájdu ľudia, ktorí sú ochotní a schopní porušovanioe zákonov verejne obhajovať.

Vlastne, čomu sa čudujeme, keď si  príklad zobrali pravdepodobne práve od primátora Tomčányiho, ktorého taktne vo svojich komentároch vynechali. No je to práve on, kto už  niekoľko krát porušovanie zákonov dokonca aj samotným Mestom Sereď  verejne obhajoval.

Už v minulosti som písal, že tragédiou našej krajiny je, že  sa s korupciou, klientelizmom, rodinkárstvom a účelovým zvýhodnovaním jednotlivcov a úzkych záujmových skupín naučila žiť. A množstvo ľudí dnes už verejne neodsudzuje zlodejov, ale tých, ktorí na ich kradnutie upozornia. Otázku, kam smeruje takáto spoločnosť nechávam na verejnú diskusiu.

- - -

O zatial najväčších kauzách v meste Sereď pod vedením primátora Ing. Martina Tomčányiho môžete zistiť viac v článkoch zaradených do  samostatných rubrík:

Verejné obvinenie primátora Tomčányiho z podvodov poslancami MsZ    http://www.seredonline.sk/kauza-obvinenie-primatora-z-podvodov/

Mestský bytový podnik  http://www.seredonline.sk/kauza-mestsky-bytovy-podnik/

65 000 Eur odmien pre prednostu  http://www.seredonline.sk/kauza-odmeny-prednostu-msu/

Voľba hlavnej kontrolórky  http://www.seredonline.sk/kauza-volba-hlavnej-kontrolorky/

Poslanec Koričanský a punčáky  http://www.seredonline.sk/kauza:-poslanec-koricansky-a-puncaky/

Protiústavné VZN o alkohole   http://www.seredonline.sk/kauza-protiustavne-vzn-o-alkohole/

Ubytovne v meste    http://www.seredonline.sk/kauza:-ubytovne-v-meste/

Verejné osvetlenie cena - poruchovosť    http://www.seredonline.sk/kauza-verejne-osvetlenie-cenaporuchovost/

50 ročný prenájom haly Sokolovňa    http://www.seredonline.sk/kauza:-50-rocny-prenajom-haly-sokolovna/

Zvýšenie poplatkov v MŠ o 100%    http://www.seredonline.sk/kauza:-zvysenie-poplatkov-v-ms-o-100%/

a samozrejme

Nezákonné odmeny pre viceprimátora Veselického    http://www.seredonline.sk/nezakonne-odmeny-pre-viceprimatora/

. . .

S klamstvami primátora mesta Ing. Martina Tomčányiho sa máte možnosť zoznámiť v článkoch zaradených v tejto rubrike:   http://www.seredonline.sk/klamstva-primatora-tomcanyiho/


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Miso | 09-06-2019 21:07:26
Mesto ma 16500 obyvatelov. 19 poslacov, primatora, jeho zastupcu, prednostu a niekolko desiatok zamestnancov. A Majko ma nieco dotiahnut do konca. :-D a kde su vsetci tyto ludia? Zobudte sa. Ak ma na meste zalezat len jednemu... Co ste spravili Vy?
Cepenan | 09-06-2019 19:04:52
Pre podomnou.Asi tak stale poukazuje na kauzi ale nikto nesedi...pan majko uz nieco dotiahnite do konca!napr tepelne hospodarstvo nejak ostalo ticho?
Pre abcd | 09-06-2019 18:57:10
Nie som zástanca nikoho a ničoho,len mi prosím Vás vysvetlite,čo pán Majko za tie roky dokázal,ako to vy píšete.Rad by som to vedel!
abcd | 09-06-2019 16:56:43
Pán Majko to,čo ste dokázal za tie roky v Seredi je obdivuhodné.Nepoznáme sa osobne ale obdivujem vašu odvahu kritizovať a neskrývať sa za anonymným nikom.Čítam vaše články pravidelne a vždy ste mal nakoniec pravdu.Ani ja som vám niekedy neverila,ale čas vám za pravdu dal.Tak ako píšetje,človek musí mať informácie a musí ich analyzovať na to aby vedel čo sa v meste deje.Držíme vám palce a primátorovi odkazujeme nech sa hanbí.Nech rozmýšľa nad tým,kedy ho spravodlivosť dostihne.Nebude mať kamošov večne.
názor | 07-06-2019 16:29:56
Čo už na tomto svete nevie nikto poctivo pracovať, hlavne tí, ktorí sú na vysokých postoch a majú byť príkladom? Z výšky sa im hlava zakrútila a nevedia čo so sebou. Myslia si, že im patrí svet.
Lolo | 07-06-2019 12:20:58
Od prevalenia tohto problému sa primátor aj jeho zástupca nejako schovali. Ešte aj Veselický sa umlčal a nevydal žiadny mýtus o tom, že si novinár niečo vymyslel a diskretizuje zástupcov mesta. Čakajú, že kauza potichu prejde a budú opäť robiť v prospech "nielen" mesta

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign