Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

"Ak by sa 11 miliárd korupcia kategóriou Smer-SD – „Náš človek“ – rozdelilo pre občanov Slovenska, dostal by každý jeden človek 2 017 eur ročne ! Vrátane detí !"

Zuzana Čaputová je za zverenie detí aj dvom rovnakého pohlavia, Róbert Mistrík by zákon s právom adopcie nepodpísal.
Už aj grécky filozof Platon vedel, že nezáleží len na rodičoch a vychovávateľoch, ale na celej obci, ako sa dieťa vyvíja.
Ak dnes, 2 419 rokov od poznania filozofa, rodičia a učitelia vychovávajú a vzdelávajú deti v prostredí strádania, v nedôstojných podmienkach, pri nezájme štátu vedenej motívom zabrániť vzdelanosti detí, potom treba hľadať odpovede.
Napríklad, tie ktoré vyšli minulý týždeň.
Korupcia na Slovensku zoberie z bohatstva občanov 11 miliárd eur, čo za dvanásť rokov politiky sociálneho netvora z Bonaparte, hovorí o sume 132 miliárd.
Ak by sa 11 miliárd korupcia kategóriou Smer-SD – „Náš človek“ – rozdelilo pre občanov Slovenska, dostal by každý jeden človek 2 017 eur ročne ! Vrátane detí !
Na Slovensku žije 200 tisíc detí ohrozených chudobou, klesá počet tradičných rodín, stotisíc matiek s deťmi je osamelých.
Neprekvapuje, že pani Čaputová nehľadá východisko v neuveriteľnom rozmere trestnej činnosti protagonistami politiky, ale v registrovaných partnerstvách..
Lebo by musela ísť proti dvojici zla, Fico Kaliňák, že na najvyšších miestach politiky „korupcia neexistuje“.
Lebo by musela ukázať prstom aj na svojho predsedu strany Progresívne.sk, Ivana Štefunka v kauze Monogramu – nezaplatené dane a odvody v státisícoch, či v kauze, ktorá ešte len príde – Jereme. A 23 miliónov nenávratných o osude ktorých nikto „nevie“. Teda, okrem Fica a Maroša Šefčoviča, ktorý ich priznal.
Lebo by musela ukázať aj na spolu straníčku, dcéru agenta štb odsúdeného za majetkovú trestnú činnosť a jej nebývalú „úrodu“ z čias konštruktéra Fica a Smer-SD, Mareka Maďariča na ministerstve kultúry.
Ani pár dní pred jej výrokom škandál špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, ktorý vošiel do banky, hodil 200 tisíc, banka nahlásil a polícia nevyšetrila, ňou neotriasol, nezakmásal, lebo právnikom by mal.
Poznanie, že záleží aj na obci, štátu, ako sa dieťa vyvíja je dnes po dvanásť ročnej antisociálnej politike socialistu Fica a nového pokusu pokračovateľov v podobe Progresívne,sk, je dobrým východiskom.
Riešením je iné, ako navrhuje Zuzana Čapútová.
Že miera korupcie bude odstránená a počet detí žijúcich mimo prostredia tradičnej rodiny či v detských domovoch bude klesať, aby sa nehľadali „barličky“ iných prostredí.
Tých, čo uprednostňuje Zuzana Čaputová.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Anonym | 23-02-2019 11:12:51
Preto volim Chmelara.
Nebezpečenstvo! | 23-02-2019 07:46:35
Čaputová!
LGTB, GENDER, ADOPCIE, MIGRANTI ... !
Nvoliť, nevoliť, jednoznačne nevoliť!
Nebezpečenstvo! | 22-02-2019 11:38:11
Čaputová!
"Utekajme už ide!"
Nevoliť, nevoliť, a ešte jedenkrát nevoliť!
hmmm | 21-02-2019 19:05:57
Fico bol premiér, Vadala podnikateľ, podľa vás žiaden podnikateľ sa neobracia na premiéra, ministra poľnohospodárstva, či ministra vnútra, podľa toho v akej sfére podniká....čo je na tom divné že od ignoroval Denník N o ktorom už Kuciak tvrdil, že je financovaní Georgom Sorošom
no pekne | 20-02-2019 18:07:54
Robert Fico nemusel byť prepojený na talianskeho mafiána Antonina Vadalu len cez minulosť svojej asistentky Márie Troškovej. Talianska prokuratúra podľa talianskeho denníka La Repubblica zistila, že v roku 2012 premiér Robert Fico telefonoval s Vadalom.

Talianskeho podnikateľa spájaného s mafiou ’Ndrangheta vtedy odpočúvali pre podozrenia, že obchoduje s drogami. Z toho dôvodu ho Slovensko po vražde Jána Kuciaka aj vydalo do Talianska, tam ho vyšetrujú vo väzbe.


Denník N oslovil Roberta Fica, či si na takýto telefonát spomína. Na otázky neodpovedal.
pre nedajme sa oklamat | 20-02-2019 12:13:04
iba ta opravim, ze oni nemaju ani len tie prazdne sluby :)) ved nic neponukaju
nedajme sa oklamať | 20-02-2019 09:54:07
iné nám nezostáva iba myslieť vlastnou hlavou, nepočúvať čo sa hovorí na ulici alebo v médiách, treba si pustiť videa z rokovania v parlamente, iba tak sa dozvieme, kto chce pre nás dobre a komu neustále ide iba o to ako z vysokých miest odstrániť nepohodlných ľudí, aby ich mohli sami vymeniť. Ak sa dobre pamätáte na minulé voľby tak určite dobre viete, ktoré strany si už predčasne rozdeľovali medzi sebou ministerské kreslá, je očividné, že týmto stranám ide len o prevzatie moci a nie o národ o čom nás už presviedčajú celé volebné obdobie Nedajme sa zasa oklamať ich prázdnymi sľubmi už ich konaním, ich neustálymi útokmi raz na jedného raz na druhého ministra je očividné o čo im po celý čas ide
Anonym | 20-02-2019 07:25:05
"Kandidat z ludu" alebo "kandidat z ulice" nevešti nic dobre. Podobny pripad bol aj Kýška a vidime napokon čí kandidat to bol.To uz nehovorim o jeho kauzach. Kandidati, ktorych este pred par mesiacmi nikto nepoznal nebyvaju dobrou volbou. Su zväcsa tlaceni urcitymi skupinami a ti nas presviedcaju, ze ich vlastne chce lud. No iste...
prečoaž teraz? | 20-02-2019 07:17:45
nechápem prečo sa tu neustále spomínajú iba smeráci, veď ako dobre vieme, už Mečiar sprivatizoval a rozpredál veľké Slovenské firmy, ktoré nás mohli teraz reprezentovať vo svete, sprivatizoval a rozpredal cudzincom naše strategické podniky, Dzurinda prilákal a podporoval zahraničných podnikateľov Slovákov im ponúkol ako lacnú pracovnú silu a táto totalita tu trvá dodnes. Miesto toho aby podporili napríklad Slovenské poľnohospodárstvo, dávali miliony zahraničným podnikateľom, ktorí nám tu čoraz viac zabetónovavali úrodnú pôdu, Mečiar doteraz býva v obrovskej vile Elektre no to nikomu nikdy nikomu nevadilo ale zrazu sú za všetko vinní Smeráci a keď sa už pýtame na tie mimovládky, kde boli keď sa tu oveľa viac rozkrádalo ako teraz, kde boli keď z nás urobili novodobých otrokov? pýtam sa prečo už vtedy nezakročili? Prečo až teraz vyháňajú národ do ulíc
Pre lexu | 19-02-2019 20:50:17
No ono ked sa pozrieme kto stoji za tou ktorou mimovladkou tak je to asi jedno, prasata ako prasata
200.000.-€ | 19-02-2019 18:46:37
Len drevený kôň, trnavský podvodník, seredskí spisovateľ a im podobný si môžu myslieť, že špeciálny prokurátor Dušan Kováčik v týchto časoch uloží v peňažnom ústave viac ako 200.000.-€ bez toho, aby vedel hodnoverne preukázať a zdôvodniť ich pôvod.
Človek žasne čo všetko dokáže ľudská zloba a nenávisť v záujme politických ambícií vedome prekrútiť.
lexa | 19-02-2019 17:55:06
Ty uvažuješ o tom, ako niekoho ovládajú mimovládky. Fica a jeho SMERácku mafiu ovládajú nenažrané prasatá, ktoré si hovoria oligarchovia, je to lepší variant ako mimovládky? Neviem, porozmýšlaj ešte raz :)
len tak uvažujem | 19-02-2019 14:41:14
Progresívne Slovensko ako vieme ovládajú mimovládky...a Čaputová je určite ich človek, ktorého by radi dotlačili do prezidentského kresla..... doteraz sme o nej veľa nepočuli ako kedysi to bolo o Andrejovi Kiskovi a tiež sa dostal do prezidentského kresla pamätáte si na jeho sebavedomý úsmev, keď mu vyčítali chyby z minulosti? Ten hovoril za všetko...hovorte si čo chcete aj tak viem, že kreslo bude moje no a zrejme sa to znova opakuje....
anonym | 19-02-2019 13:39:22
No nič, Chmelár.
Obyvatel | 19-02-2019 13:02:04
Vidim to na Harabina
gulak | 19-02-2019 11:53:24
Zuzana Čaputová..jej vyjadrenia..má priaznivý vzťah k migrácii,výrazne podporuje komunitu LGBT,podporuje adobcie detí pre homosexuálne páry..je udivujúce,že táto extremne liberálna osoba má na kresťanskom-konzervatívnom Slovensku,skoro 17 percent preferencií..bud sa tieto informácie o Čaputovej k ľudom po celom Slovensku nedostali alebo možno aj to,že kto si prieskum zaplatí,tomu preferencie zázračne stúpnu do výšin

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign