Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Anton Dúbravec ml. v diskusii verejne klame. Aký má na to dôvod? - AKTUALIZOVANÉ

Miloš MajkoDátum08. 07. 2016 15:16:57TémaREDAKCIA

Pod článkom Ivety Tóthovej - TS OZ Mladá Sereď   http://www.seredonline.sk/clanky/prve-komunitne-centrum-v-seredi-otvorene/    momentálne beží diskusia niektorými členmi združenia odsudzovaná, no podľa mňa správna, logická a vo verejnom záujme. Prečo? Lebo OZ je prijímateľom dotácií z verejných finančných zdrojov.

V diskusných príspevkoch sa objavili otázky čitateľov ako napr.:

obyvatel | 05-07-2016 19:34:08 |
No treba napisat aj trosku konkretnejsie ze kolko to cele stalo a kto co platil a kto a kolko bude este platit chod cize celkovu reziu tohoto neskutocne doleziteho programu. Navrhujem dalsie zvysenie poplatkov za deti v skolkach asi o dalsich 100% aby bolo na financovanie takehoto projektu. S usmevom budem sledovat cinnost a realnu uzitocnost tohoto projektu pre obyvatelov tohoto mesta.

obyvatel | 05-07-2016 23:25:25 |
Vidim ze dlho nic ale po pridani mojho prispevku kde sa pitam na realne a pravdive zdroje financovania a financovania aj prevadzky tohoto akoze neskutocne nepostradatelneho projektu,tak hned sa aktivuje chvalna uderka. Len sa trosku zamyslam co je pre mna horsie. Ked mi fetak spravi skodu ukradnutim niecoho napr. kolesa v hodnote 50 eur alebo ked prostrednictvom dani a zvyseneho poplatku za skolku pridem o este vecsie mnozstvo penazi na financovanie takehoto projektu sice nefetakov ale o peniaze pridem tak ci tak. Alebo mam mat aspon dobry pocit ze aj z mojich penazi financujem zabavu a zviditelnenie sa deticiek vyvolenych pred bliziacimi sa volbami?

s.i.n. | 06-07-2016 11:42:22 |
Projekt pekný, aj idey na ktorých vznikol. A mohol by byť aj užitočný. Verím že bude. Ale zatiaľ žiadna vízia ako ďalej. Len akosi pokrivkáva odpoveď na to, kto a akou čiastkou sa podieľal na jeho realizácii.

obyvatel | 06-07-2016 13:15:32 |
pre 06-07-2016 10:14:46, neriesme pravopis aj ked vidim ze pre niekoho je to problem ale podstatu doterajsieho a hlavne dalsieho financovania tejto vasej kampane. Ci nech vam to pekne obyvatelia platia? A pokial sa pametam tak tam niekedy niekde bolo aj studio SOL a bolo asi zrusene lebo tam financovalo mesto len energie a pravdepodobne to bol problem. A pri tomto projekte financovanie energii mestom to uz problem nie je? A mam pocit ze SOL stalo mesto podstatne menej financii a ze SOL bolo pre toto mesto a obyvatelov podstatne uzitocnejsie a informacne prinosnejsie ako toto predvolebne reklamne zdruzenie vyvolenych deticiek ktore sa tu kreuje.

Jozef | 06-07-2016 13:34:25 | 109.74.159.245 |
preco by ich mesto nepodporilo?
Ved to nie je fuj fuj Majko.
A zas na druhej strane - co by sme nespravili pre vlastne deticky.
Len tohto roku im uz priklepli 1900(?) eciek dotaciu.

s.i.n. | 06-07-2016 14:23:35 |
Jozef, na Slovensku máme také príslovie: \"vyčkaj času, jak hus klasu\". Zakrátko sa ukáže čo KC PRIESTOR dokáže.Zatiaľ im držím palce.

Jozef | 06-07-2016 14:30:00 |
tak preco ich neposkytnes s.i.n. ovi? (a nam ostatnym)
Ved on nekritizuje, len sa pyta a mmch. drzi palce.
Alebo len kecas?

a ďalšie pre a proti.

Človek by očakával pragmatickú reakciu vedenia  OZ Mladá Sereď s jednoduchým ozrejmením verejnosti, kto sa na projekte podielal pracovne, finančne sponzorskými darmi, ale aj aspoň rámcovým zúčtovaním dotácií prijatých od nás občanov. Namiesto toho  člen OZ reaguje takto:

Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 11:07:01 |
Vsetci anonymni a dvaja neanonymni diskutujuci mozu byt v klude, zdruzenie KC PRIESTOR sa ziadnemu vysvetleniu financovania vyhybat nebude :) Urcite vsak nebudeme nic vysvetlovat anonymom tu v diskusii :) Sledujte nas Facebook o par dni, tam najdete odpovede na vase otazky a mozete polozit aj dalsie otazky :) Samozrejme slusne a bez nepodlozenych obvineni, ktorych je tu neurekom :) Pekny vikend vsetkym :)

Poslanec MsZ Pavol Kurbel napísal do diskusie toto:

Pavol Kurbel | 08-07-2016 10:38:49 |
Všetky peniaze z mestskej kasy by mali byť vydané transparentne a kontrolovateľne. To sa týka každého, bez výnimky a teda aj tejto aktivity. Preto si myslím, že dotyční by nemali mať problém sa zverejnením.

Napísal snáď poslenec Kurbel niečo nepochopiteľné? Nemalo by takéto verejné vyjadrenie byť štandardom u každého poslanca MsZ?

Člen OZ a syn jedného z poslancov  MsZ napísal aj toto:

Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 11:33:26 |
lubo | 08-07-2016 11:23:36Clanok sem dala Ivetka Tothova, ktora ho prevzala, ako nasu tlacovu spravu :) My ako zdruzenie dlhodobo nemame povolenie sami pridavat clanky :) Podstata mojho prispevku je ta, ze sa tu kopia poznamky o tom, ako sa vyhybame odpovediam o financovani, co nie je pravda a nemame na to jediny dovod :) Chcel som teda len vsetkym diskutujucim oznamit, kde najdu odpoved a kedy :) Pretoze mam pocit, ze z neznamych pricin cakaju, ze ju najdu prave tu :) Ja osobne nad vecou som, pretoze viem, ze kazda jedna poznamka, ktora tu padla, je blud a vysledok mindrakov niektorych ludi :)

A tu sa musím zastaviť podrobnejšie. Pán Anton Dúbravec ml. totiž verejne klame ak tvrdí, že  OZ dlhodobo nema povolenie samotné prídávať príspevky na  SOL. Registráciu totiž má a to od roku 2012, no neúplnú. V registrácii je uvedené tel. číslo, z ktorého sa mi doteraz nik osobne neozval s požiadavkou  na verifikáciu a pridanie prístupových práv. Registrácia je na mobilné číslo  Martina Tomčányiho ml., syna primátora mesta a dôkaz je tu:

 OZ Mladá Sereď
Dionýza Štúra 759/35
Sereď
92601
oz.mladasered@gmail.com
**************************
0948 *** ***
26. 10. 2012 01:52:56
Komentáre
Blogy
Články
Videá

 

Plne funkčnú registráciu s plnými prispievateľskými právami má aj autorka  článku prebraného Ivetou Tóthovou, Mirka Dudášová. Tak isto od roku  2012 a tôkaz je tu:

 Miroslava Dudášová
Ga***************
Sereď
92601
mir********@azet.sk
**************
+4219************
Komentáre
Blogy
Články
Videá

 

Plne funkčnú registráciu s plnými prispievateľskými právami má aj  Peter Sabo. Ten dokonca ako jeden z prvých registrovaných v médiu hneď zoprár týždňov po jeho spustení. Dôkaz je tu:

 Peter Sabo
***********************
Sereď
92601
sa******@centrum.sk
**************
Komentáre
Blogy
Články
Videá

 

A dosť pravdepodobne, že sú ďalší členovia  OZ Mladá Sereď, ktorí v médiu registrovaní sú, no je nemienim neefektívne vynakladať čas ich identifikáciou a spárovávaním ich mien s členstvom v OZ.

Mrzí ma, keď verejne klame, zavádza verejnosť či iných osočuje  anonymný diskutujúci. O to ťažšie chápem podpísaného Antona Dúbravca ml., keďže aj na meno Dúbravec sa v médiu  SoL nachádzajú dve registrácie:

 Anton Dúbravec

Sereď
92601

tonydubravec@gmail.com
**************


27. 07. 2013 16:48:54

Komentáre
Blogy
Články
Videá

 

Tu registrácia kompletná nie je - chýba adresa a tel. kontakt nevyhnutný na verifikáciu užívateľa, taže povolenie vkladať články nikdy nezíska a registrácia  ďalšia:

 Anton Dúbravec
**********************
Sereď
92601
lam*********@atlas.sk
****************
+421905***********
Komentáre
Blogy
Články
Videá

 

Táto registrácia má povolené tak isto plné prispievateľské práva a je ešte z obdobia starého redakčného systému.

Takže pán Anton Dúbravec ml., je málo registrácií priamo smerujúcich do OZ  Mladá Sereď? Je teda problém v tom, čo ste napísali vo svojom diskusnom príspevku, alebo snáď inde?

Pán Dúbravec, už ste určite odo mňa čítali síce prevzatý, no mimoriadne výstižný výrok  "pravda je jednoduchá, to lži sú zložité..."  Aké stanovisko k Vášmu diskusnému príspevku v ktorom ste verejne klamal zaujmete teraz, ja tu a teraz  riešiť nebudem. Nie som ješitný a nestojím ani o Vaše ospravedlnenie, aj keď by som ho považoval za seriózny krok z Vašej strany, no som zvyknutý na horšie veci.

- - -

Pán Anton Dúbravec ml.,  SOL som založil pred viac ako ôsmymi rokmi ako občianske medium na určitých transparentných princípoch a pravidlách plne rešpektujúcich demokraciu a slobodu slova. Doteraz SOL od zásad neústupilo a jedine preto ešte stále funguje. V SOL nikdy nebol zmazaný článok, nebola aplikovaná cenzúra a nikdy nebol odmietnutý autor, ktorý mal záujem písať pod svojim menom články, reportáže či propagovať podujatia vo verejnom záujme. Ubezpečujem Vás, že napriek statusu média - súkromné, základné zásady na ktorých funguje a  ktoré si vážim budú v médiu dovtedy, pokým budem mať  možnosť a právo status média  ovplyvňovať. 

Pán Anton Dúbravec  ml., už v minulosti sme spolu telefonicky hovorili o určitých veciach z históorie OZ - neprejavili ste zatial reálnu snahu vysporiadať sa s nimi. Nie pre mňa, ale pre OZ, ktoré dlhodobo neriešený problém len a len počká  a to či už je pravda na strane jednej, alebo tej druhej.

Na záver pán Dúbarvec len toto: osobne a NIE anonymne som v diskusii uviedol svoje stanovisko k Priestoru vo verejnom priestore patriacom mestu, teda občanom. Jasne a zrozumiteľne - aspoň si myslím:

Miloš Majko | 08-07-2016 09:23:10 |
Poznamka k niektoremu prispevku podomnou - vsetky transparentne verejno prospesne projekty by mali mat najom na cinnost vo verejnom zaujme v mestskych nehnutelnostiach za symbolicke Euro mesacne.

Aj nase deti vystupujuce ci majuce akcie v DK!

A ano, aj sa sa zaujímam o veci verejné. Pán Dúbravec, ste synom pooslanca  MsZ a Vy ste tu verejne napísal:  "pretoze viem, ze kazda jedna poznamka, ktora tu padla, je blud a vysledok mindrakov niektorych ludi :)" - pán  Dúbravec, verím, že nielen ja ale ďalší občania dožadujúci sa svojho práva poznať na čo sú   aj ich peniaze vynakladané, sa budú hanbiť, že ich poslanci  MsZ pridelujú aj človeku, ktorý sa na vec  a potrebu kontroly  verejnosti pozerá Vašimi očami a Vašim myslením. I keď mňa to už akosi neprekvapuje...

- - -

Antona Dúbravca ml. som pred uverejnením tohto článku s faktami kontaktoval telefonicky a korektne som mu oznámil uverejnenie článku a fakt, že nedopustím spochybňovanie základov, na ktorých je fungovanie média roky založené. Zároveň opäť verejne vyjadrujem presvedčenie, že pri takýchto útokoch na  SoL nebudú víťazi a porazení, budú len porazení. Nie je v záujme SoL primitívna a útočná anonymná diskusia, no máme dostatok podkladov na to, aby sme dokázali z ktorej strany prichádzalo a aj prichádza najviac príspevkov s podpásovými útkomi a že nie  SoL a jeho tvorcovia sú tí, ktomu ide o deštrukciu vecí vo verejnom záujme.

- - -

AKTUALIZOVANÉ

Priamy následok nezodpovedného verejne prezentovaného klamstva  A.Dúbravca ml.  o dlhodobom neumožnení OZ písať na  SoL nenechal na seba dlho čakať. V diskusii pod pôvodným článkom diskutujúci napísal toto:

Ján Podmanický | 08-07-2016 14:10:48 |
pan Majko, zaujimalo by ma, preco zdruzenie Mlada Sered nema opravnenie prispievat do vasho media. Neopakujete snad, ze kazdy obcan ma pravo prispiet a aj si moderovat diskusiu? Ci nepresli vasim prisnym vyberovym konanim? Mate na kazdeho iny meter alebo ako to maju obcania chapat? Ci tieto otazky nie su na mieste lebo ste neni verejna osoba takze mi neodpoviete lebo nemusite?

Reakcia diskutujúceho je prirodzená, dokonca  ide o vyjadrenie síce nepravdivé, no podpísané A.Dúbravcom, takže získava tým na dôveryhodnosti. V diskusii sa verejne vyjadril jeden diskutujúci - koľko  čitateľov skončilo pri tom, že si to "len" myslia?

Práve to je dôvod, prečo  stále opakujem, že ľudia by mali zvažovať, čo verejne napíšu a ak už napíšu, musia si byť vedomí svojej zodpovednosti za obsah príspevku.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 15-07-2016 18:44:55
anonym | 15-07-2016 18:29:21 | - nepresnost v udajoch rieste s ich autorom.

Nie kazdy darca krvi ci kazdy hlasujuci za Zihadielko sa prezentuje verejne. Netvrdim vsak, ze to robit nemoze.
Je to naozaj individualne a podstata mojho prispevku k info p. Sklenara bola v mojom odporucani, aby sa branil poskodeny. Ja sa nim v tejto veci necitim byt.

No citim sa byt vyrazne poskodenym uverejnenim klamstva A.Dubravcom ml., ktoreho inak zatial nik z OZ verejne neodsudil, nedistancoval sa od neho, prave opacne. Napriek tomu, ze slovom nebol clanok a fakty nom uvedene spochybneny, kamosa obhajujete.

Ani to mi ale nevadi. Nie je to vizitka moja, ale falosnosti a dvojtvarnosti, ktira je dobre, ze vychadza na povrch. Nie je zlato vsetko, co sa ligoce, ze? ;-)
anonym | 15-07-2016 18:29:21
Pán majko, podľa vás keď sa niekto podpíše už nie je zbabelec.To je zaujímavá dedukcia ale nehnevajte sa pozorujem stále z vašej strany útoky na každého kto si dovolí mať iný názor na problém ako vy !
Kde môžete poučujete,uvedomte sa a vecne diskutujte. Mnohokrát je identita všetko čím podpísaný diskutujúci do diskusie prispel. Vrátane vás.

A ešte keď niekto napíše že Sklenár v diskusii neuviedol pravdu poslancov nebolo 19 ale 28 a podobne zavádzal v číslach ohľadne financovania športu v meste tesne pred poslednými voľbami (pomýlil sa akože náhodou) ako to nazvať? Manipuláca, zbojníctvo,vypočítavosť alebo senilita. Vyberte si, lebo takýto ľudia vrátane vás nech nehodnotia mladých ľudí ktorí robia niečo v prospech iných.Urobte aspoň jedno darovanie krvi v Seredi ako Tony a poto o tom napíšte.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 15-07-2016 14:15:19
Pan Majko! | 15-07-2016 07:07:36 | - poskodeny ma pravo branit sa. To ale chce meno, priezvisko a teda konkretneho cloveka, nie zbabeleho anonyma.
Pan Majko! | 15-07-2016 07:07:36
V rokoch 1990 - 1994 bolo v Seredi 28 poslancov. Ivan Sklenar v diskusii verejne klame. Aky ma na to dovod?
Citatel | 14-07-2016 22:49:24
anonym | 14-07-2016 22:42:51 - mal by si byť flexibilnejsi v hľadaní informácií. A toto vedenie mesta viacej stromy rube ako vysadza. Teda ak nejaké vysadil.
Lolo | 14-07-2016 22:45:36
zase anonym | 14-07-2016 21:35:31 - keď klame len v nemožnosti registrácie tak potom ako mam veriť takému človeku. A najmä nedôveru automaticky dostávajú aj projekty ktorých sa zúčastnil. Čo keď aj tam klame.
anonym | 14-07-2016 22:42:51
Veď ten pán sklenár si nepamätá ani počet poslancov v období 90-94, bolo ich o 9 viac teda 28 podľa dostupných zdrojov.Keď čítam čo ste urobili a keď si pomýlite 19 a 28, skoro o polovicu ludi v parlamente to už je na pováženie či to čo píšete nie je pravdivé len na 50-55%.
Predpokladám že kandidát- kd háčik, lebo to je take kd háčikovské vaša zmanipulovaná informácia keď sa povie koľko sa vyrúbe a nepovie koľko sa vysadí.
Pán Sklenár a čo, pod pseudonymom už nepíšete prečo.;-((
(H.....)
zase anonym | 14-07-2016 21:35:31
stale mi to neda,dubravec sice klamal,ale ake to bolo klamstvo?je konkurencia sol,chcel klamat aby vas financne okradol,klamal aby mal z toho nejaky velky prospech?urcite nie.
mate syna,ak vas syn dostane zlu znamku v skole ale vam tvrdil ze sa dany predmet ucil,no vy zistite,ze sa na to ani nepozrel urcite ho za zlu znamku nedokopete.

stale mi to pripomina neprimeranu obranu, ak zoberieme vek chlapca a celu podstatu veci.
Jan Podmanicky | 14-07-2016 19:56:27
Pan Majko, vy tusim vidite mesto uz vsade :)

Dakujem za vas cas, a dobru noc
Fubko | 14-07-2016 19:48:12
Tolko prispevkov k clanku o jednom trapnom antonovi
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 14-07-2016 18:44:25
Jan Podmanicky | 14-07-2016 14:23:26 | - Vy ste uz svojim dielom ku skladacke uzatvoreneho kruhu okolo vedenia mesta posluzili svojim trefnym a do historie zapisanym vyjadrenim - ste priamym nasledkom konania A.Dubravca ml. ktory VEREJNE KLAMAL a aj Vy ste mali sluzit na odputanie od jeho podleho konania.

Viac casu Vasej osobe venovat nemienim.
Jan Podmanicky | 14-07-2016 14:23:26
Pan Sklenar, neviem co vy viete o mojom hodnotovom rebricku a charaktere ale invektiva na moju osobu si prosim odpustite, dakujem.

Pan Majko, znova ste mi potvrdili ze vecna debata s vami neexistuje, nesustale omielate dokola to iste a presadzujete si svoju pravdu, skoda ze scet vidite takto ciernobielo. Je mi vas uprimne luto.

Niektori jedinci v diskusii si vazne ulietaju vo svojich konspiracnych teoriach. Som zvedavy, kolko z nich by to dotknutym osobam povedali rovno do oci. Konieckoncov, zakladatela tohto media sme uz koktat na zastupitelstve videli, pokial bol postaveny pred fakty, na ktore sa odvolava :)

Ale nazor si ludia urobia sami, nie som tu od toho ja :)
Ivan Sklenár | 14-07-2016 13:42:45
anonym | 14-07-2016 11:53:49: áno, bol som poslancom 1. slobodne zvoleného MsZ v r. 1990 až 1994 na čele s primátorom Vl. Benom. V rovnakom čase ako ja, bol poslancom MsZ aj terajší primátor M. Tomčány s rovnakým rozhodovacím podielom v hlasovaní 1/19 , ako som mal aj ja.
Aj napriek tomu, že SR nebola členom EU a nepoberala na rozvoj miest dotácie z Európskych fondov ako je tomu dnes, toto mesto tvrdo NEspalo. Poslanci vyriešili niekoľko pre mesto naliehavých problémov, ktoré na prvý pohľad nebolo vidno:
1. Vybudovanie úložiska komunálneho odpadu, za ktorý by ste aj Vy dnes a to podstatne viac, musel platil. Neviem ako je to teraz, ale v tom čase mesto za uložený KO inkasovalo od niektorých okolitých obcí inkasovalo peniaze
2. vyriešilo aspoň na 25-27 r. problém s pochovávaním obyvateľov tohto mesta. Ako by to vypadalo dnes, si domyslite sám a dnes sa s týmto problémom, ktorý opäť klope na dvere nikto nezaoberá
3. Podarilo sa dostavať a dať do užívania aspoň časť pavilónov z rozostavanej megastavby ZŠ vedľa ZŠ J.A.Komenského
4. Nerád na to poukazujem, ale z mojej iniciatívy sa vysadila aleja stromov od kostola až po Slov. Sporiteľňu. Dnes, aj napriek môjmu úsiliu zabrániť takému konaniu, sa stromy len vytínajú. Len pre Vašu info: za ostatných 5 či 6 r. sa v meste podľa oficiálne zverejneného údaju vyrúbalo 249 !! stromov
Odporúčam spýtať sa na kompetentnom mieste, prečo sa ich aspoň toľko nevysadilo.
Treba pokračovať ďalej?
pre lolo | 14-07-2016 12:34:18
Lolo | 14-07-2016 11:59:42

čo tak si to najprv prečítať a potom sa vyjadrovať?

https://www.facebook.com/notes/priestor/big-bang-priestoru/306664586339117
Lolo | 14-07-2016 11:59:42
anonym | 14-07-2016 11:53:49 - keďže vtedy nerozdavali svojim deťom z mestského ako teraz tak to nemohlo takto napredovať.
anonym | 14-07-2016 11:53:49
Ivan Sklenár, vy ste nebol poslancom mestského zasupiteľstva v Seredi za politicku stranu KDH keď toto mesto tvrdo spalo alebo to bol váš menovec.
Ivan Sklenár | 14-07-2016 10:17:55
David | 14-07-2016 07:47:57 : pekne a výstižne si to napísal.
pre J. Podmanický (ak je to skutočne Vaše pravé meno): tú svoju charakteristiku o Vašom dosiahnutom vzdelaní ste si mal radšej ponechať pre seba. Takým ľuďom s podobným vzdelaním ako máte Vy, ale s iným charakterom a hodnotovým rebríčkom svojimi vyjadreniami robíte len HANBU!
David | 14-07-2016 07:47:57
Chlapci moji, ked raz Majko zrusi sol a v meste to pojde aj nadalej takto, tak uz nebude co predavat, nebudu ani eurofondy a z mesta bez uveru bude mesto, ktore ak bude chciet, aby sa nieco urobilo ci opravilo, bude mesto s tucnym uverom. Nebudu peniaze z predaja majetku, lebo uz ziadny nebude, do fondov uz budeme prispievat my. Ak sa ludia spamataju a pride konecne iny primator z ludi a pre ludi, nielen pre svojich ludi ale vsetkych obcanov, bude si buchat hlavu.
pre Jan Podmanický | 14-07-2016 07:04:17
Pekne a pravdivo napísané. Každý, kto má iný názor ako p.Majko je zmrd. Máte pravdu, je to na smiech.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 14-07-2016 00:47:57
zase anonym | 14-07-2016 00:30:44 | - nikdy sa neznizim k vyhrazaniu sa niekomu ci k taak zakernym a ohavnym cinom, ako sa znizuju ludia, ktori su v koncoch.

Vzdy svoj nazor napisem alebo vyslovim verejne pod svojim menom, nikdy nie anonymne a uz vobec nebudem konat tak podlo, ako objednavatel podpalenia auta. Ludia ako on dostavaju spolocnost do 90tych rokov minuleho storocia a odsudeni budu vacsinovou spolocnostou. Nie som podstatny ja ci auto, podstatne je to, z coho maju strach.

Co sa tyka mojho vyjadrovania sa - ZMRD zostane zmrdom a je jedno kde je, kto to je a na co sa hra. Zmrd nie je zmrdom pre svoj vyzor za ktory nemoze nikto z nas, ale pre svoje spravanie a konanie. A medyi diskutujucimi su zvlastni ludia - ak ste sa medyi nimi nasiel, nie je to moja chyba.

Som rad, ze nazyvanim veci pravymi menami ludia zacinaju nad vecami rozmyslat a vytvaraju si nazory.

Ubezpecujem Vas, ze ak Vam nevadi pod niekolkymi nickami neopravnene na konkretneho braniaceho sa cloveka utociaci anonymny diskutujuci, tak mne nevadi to, ako sa pozerate na toho, kto takehoto bezcharakterneho utocnika nazval zmrdom.

Uz som napisal - do riadnej zumpy smeruje spolocnost, v ktorej nie je odsudzovany zlodej a klamar, ale ten, kto ho odhali...
zase anonym | 14-07-2016 00:30:44
taky slovnik by ste pouzivali aj vo vuc ak by vas zvolili p.majko?
potom sa cudujeme,ze vam hori auto.ten zmrd sa zrejme nezlakol vasich invektiv ani vas.ste naozaj tvrdas,len v tom dalej pokracujte.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-07-2016 23:52:24
Jan Podmanicky | 13-07-2016 22:39:13 | - patrim medyi tych ludi, ktori pisu vylucne pod svojim menom a preto vazim slova ktore napisem. Za vyjadrenim ZMRD na cloveka, ktory pod niekolkymi nickami anonymne utoci na podpisaneho autora si PLNE STOJIM. Ocakavam obdobne reakcie a som s nimi uplne vyrovnany. Chapem totiz, ze su aj ludia, ktori by radi utocili anonymne, no ked im to niekto vrati, maju s tym vazny problem.

Som mierny, individualne by som sa o nom vyjadril uplne inak...

CO sa tyka registracie - take boli pravidla zavedene na zaciatku fungovania SoL. Kazdy kto v mediu ktore vybuduje nesie pravnu a financnu zodpovednost, moze si pravidla upravit kludne sam. Na SoL sa bud prisposobi a bude ich respektovat, alebo odide. Pravidka sa mu prisposobovat nebudu.

Najliberalnejsie sa voci cudzim pravam a povinnostiam sprava vzdy ten, kto vo veci nema povinnosti ziadne. Takyto ludia maju aj najviac poziadaviek a narokov na druhych. Na seba vsak ziadne. Tak to chodi a to asi nezmenime.

A.Dubravec zlyhal - vedejne klamal a spochybnil tym jeden zo zakladnych principov fungovania SOL. Klamal nielen o tom, ze je snad dokonca branene OZku priamo prispievat (vyplyva to priamo z Vasej rekcie v diskusii) a ze snad selektujeme v udelovani pristupovych prav, ale klamal aj v registraciach - aj on ma totiz jednu osobne na seba.

A.Dubravec zlyhal aj ludsky - neospravedlnil sa aj ked tu moznost dostal ako telefonicky pred uverejnenim clanku, tak po jeho uverejneni. A ma ju vlastne stale, teda aj v tomto momente.

Prestal diskutovat pod menom - predpokladam ze vie preco - ci diskutuje anonymne, sa spytajte jeho. Ja o tom viem svoje.

V meste je viac ludi, ktori mlcanim cakaju na prehrmanie vsetkych problemov ich sa tykajucich, alebo nimi sposobenych. Dokonca sa snazia maximum vytazit aj z veci, za ktore sa mali daavno prepadnut pod zem...

A to vazeny pane, ako Vy vnimate SoL ja neovplyvnim, preto to hodnotit nebudem. Je to Vase pravo, ako aj citanie media. Nie povinnost...
Jan Podmanicky | 13-07-2016 22:39:13
Chcem sa uprimne ospravedlnit Antonovi, ze moja nevinna otazka vyvolala nieco taketo.

Pan Majko si totiz trosku pletie pojmy s dojami, ale nechce sa mi moc rozpisovat, niekto musi aj pracovat a vytvarat hodnoty,

Zaujimave na tom vsetkom je, ze aj ako vyskoskolsky, technicky vzdelany clovek neviem logicky vyhodnotit, to obrovske klamstvo ktoreho sa dopustil, napisal len, ze dlhodobo nemaju moznost prispievat, nie ze seredonline im to neumoznilo. Btw, pozadovat v roku 2016 od niekoho potvrdenie registracie na prava pisat clanky telefonicky rozhovor, je take...no povedzme ze uz chyba len kopia obcianskeho a okolkovana ziadost.

Pan Majko vy ste velmi rozdvojena osobnost, na jednej strane sa tu rozhorcujete ako strasne moralne Anton zlyhal svojim neskutocnym klamstvom, ale na druhej strane sa ludi nestitite nazyvat zmrdmi a to nehovorim o invektivach, ktore bezne pouzivate v inych diskusiach.

Su to take perlicky, kde konate velmi velmi zvlastne, ale vas piesocek, vase formicky.

Tymto ste sa definitivne pochoval, myslel som si ze seredonline moze byt dobry projekt, ale po tomto kusku si to uz nikdy mysliet nebudem. Jedine co mozem povedat, ze je to cele na smiech.

ostavam s uctivim pozdravom
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-07-2016 22:24:24
Desiatky tisic precitanych diskusnych prispevkom pd takmer 20 000 uverejnenymi clankami na SoL. To zo mna urobilo naozaj tolerantneho cloveka voci inym nazorom, aj ked niekolko TO a zaloba padli.

Sledujuc diskusiu a zopar zmrdov v nej, ktori za kazdu cenu chcu primitivne odputat pozornost od KLAMARA kamosa ma vsak presvedcilo, ze je cas ist von s dalsimi vecami, ktore pred zrakmi obyvatelov mesta mali byt utajene. Nie je totiz vsetko zlato, co sa ligoce...

Najviac ma hneva fakt, ze kazdu otazku, prispevok ci dokonca moju nutnu obranu pred ucelovym klamanim, sa niekto snazi otocit smerom, kam mu to vyhovuje - tentokrat sa ucelovo snazia navodit atmosferu, ze niekto zo SoL, resp. ja som proti OZ jednemu ci druhemu.

Financovanie OZ - vlastne vsetko je o peniazoch - je vec ina, tu sa priklanam na stranu diskutujucich, ktori sa verejne pytaju, ako je to s financovanim aktivit v ktorych figuruje napr. aj rodina primatora mesta Tomcanyiho a tvrdim, ze prave to ma byt verejne. A bude.
Registrovaný Marek Sladký Marek Sladký | 13-07-2016 21:29:40
žeby dr. jekyll a mr. hyde :)
pre obyvatel | 13-07-2016 21:01:50
to pisal Postreh s velkym \"P\" a teraz diskutujete s postrehom s malym \"p\". Z toho mi vyplyva, ze su tu dvaja \"postrehovia\" :-D
obyvatel | 13-07-2016 20:17:46
pre postreh, este raz. Pisete ze v žiadnej diskusii ste neškrtol ani čiarku o obchodnom vzťahu medzi p. Majkom a obcou Šoporňa. Staci si tu precitat \\\"Postreh | 09-07-2016 07:39:37\\\" kde pisete nieco co sa udajne niekto uz niekde pytal a cielene ste to tu pisal,tak preto napiste cielene aj info ktore je podstatnejsie pre obyvatelov aby vedeli kolko mesto rozdava z penazí obyvatelov (nie Soporne ale SEREDE) na medialne ucty svojich partajov. Ale vidim ze sem podat taketo informacie pre obyvatelov je uz pre vas neziaduce,ci? Netreba tu zavadzat ze ste tu nic o tom nepisal ale staci si len po sebe precitat.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-07-2016 19:58:45
Klud priatelia, aj o zmluve so Sopornou, pristupe k plneniu jej podmienok zo strany starostu Macha sa dozvieme vela veci. Tak ako o dohode - ale pekne po poriadku. Vsetko ma svoj cas...

Toto je stale clanok o klamstve A.Dubravca o moznosti vkladat clanky na SoL. Prosim, drzte sa temy. Neskmamme Tonyho a nenechajte sa namotat na odvadzanie od temy.
postreh | 13-07-2016 12:37:17
pre obyvatel | 13-07-2016 12:23:05 ešte raz opakujem o obchodnom vzťahu medzi p. Majkom a obcou Šoporňa som ja v žiadnej diskusii neškrtol ani čiarku.viď. postreh | 12-07-2016 21:03:50
obyvatel | 13-07-2016 12:23:05
postreh | 13-07-2016 10:28:08 a potom co ste pokladnik Soporne ked sem viete cielene motat Majka a Sopornu?
postreh | 13-07-2016 10:28:08
pre Lolo | 12-07-2016 21:45:42 prečítaj si prvú vetu príspevku obyvatel | 12-07-2016 14:16:53 , tak na túto som reagoval, hlúpym sa robíš ty. Na neskutočné výdavky mesta nech sa obyvateľ opýta kompetentných na MsÚ. Ja nie som ani ich pokladník, hovorca či štatutár.
Jozef | 13-07-2016 09:56:03
pre obyvateľa | 12-07-2016 23:35:55
\"Ak by si si ráčil zistiť tak MsÚ má operátora O2.\"
a okrem toho Stelekom a SMS ma Orange.
A teraz co?
obyvatel | 13-07-2016 09:45:29
postreh, cielene ste sem vlozil info \"Postreh | 09-07-2016 07:39:37\" staci si po sebe precitat, ktore ma svoj ciel a učel. Tak sem vlozte aj info ktore je podstatnejsie pre obyvatelov aby vedeli kolko mesto rozdava z penazí obyvatelov (nie Soporne ale SEREDE) na medialne ucty svojich partajov.

pre 12-07-2016 23:35:55 treba pozorne citat kde som pisal ako \"priklad fungovania sponzorskej korupcie ktora samozrejme napomaha okrem ineho marazmu aj k vlastnemu prospechu\" Ale vidim ze si spravne pochopil fungovanie tejto sponzorskej korupcie a moooc dobre vies o com pisem
Citatel | 13-07-2016 00:30:46
Pozor predvoľba nehovorí akého operátora používaš. Najmä ak sa číslo dá preniesť.
pre obyvateľa | 12-07-2016 23:35:55
Ak by si si ráčil zistiť tak MsÚ má operátora O2. Taký ako ty ešte aj ocenenie od Orangu spochybnia.Chudák, tiež si toho pri narodení veľa nepobral.A takýto mútia vodu a konšpirujú.Bŕ.
Lolo | 12-07-2016 21:45:42
Postreh - on chcel od teba info o SN, rtvKREA s iných a nie o Šoporní. Alebo sa opäť robíš hlúpym že ty nič, ty obyčajný občan?
postreh | 12-07-2016 21:03:50
pre obyvatel | 12-07-2016 14:16:53 o obchodnom vzťahu medzi p. Majkom a obcou Šoporňa som ja v žiadnej diskusii neškrtol ani čiarku, v tomto ste úplne vedľa
obyvatel | 12-07-2016 14:16:53
postreh | 12-07-2016 10:25:12 preto sa to pytam vas lebo som niekde postrehol vasu nestrannost ale zato informovanost ze Majko ma obchodny vstah s obcou Soporna tusim v hodnote 200euro a rafinovane a cielene ste to tu niekde zavesil. Tak preto som vas poprosil aby ste tu tiez tak objektivne zavesil tie neskutocne vydavky ktore mesto robi z nasich penazi (nie Soporne) na prejekt SN, TV KREA, a dalsie a dalsie ktore su a platime ich. Ale vidim ze to vam uz navonia tu zosumarizovat a zverejnit aby obyvatelia videli realitu.

pre LenTen | 12-07-2016 12:46:54

\"strasit ludi ze sa im kvoli priestoru zvysia poplatky za skolku je rovnako primitivne\"
Podla mna to mate v hlave trosku primitivne popletene lebo realita je opacna a to taka ze sa najskor poriadne zvysili napr. aj poplatky za deticky v skolkach aby potom bolo z coho rozdavat svojim vyvolenym detickam aj na taketo projekty cez ktore si deticky SZMakov, komunistov a dalsich partajov robia za nase peniaze svoje zviditelnenia sa a uz aj bliziacej sa predvolebnej kampane.
A ohladom akoze sponzorstva len tolko ze je to urcity druh korupcie a aby bola cistota na stole od pociatku tak by malo byt zverejnene uplne vsetko cize konkretne sponzorske prispenie toho ktoreho subjektu. Lebo aj to sponzorstvo je podmienene tak ze napr. niekto zariadi na MsU ze MsU bude preferovat komunikacne len Orange tak potom bude nejake minimum sponzorske od nich. Alebo ak niekto na MsU zariadi ze sa budu nakupovat maliarske farby pre potreby sro MsU tak potom bude sponzorsky trochu barby aj pre tento projekt, ale kde si a na ktorom si budu nasledne ich deticky budovat ich vlastnu karieru. Ci uz buducu profesionalnu alebo politicku. Ale vsetko je to viacmenej korupcne a cielene,len si to neuvedomujeme ale hlavne si to nemame uvedomovat aby sa mal niekto vdaka tomu lepsie.
postreh | 12-07-2016 13:55:17
Lolo | 12-07-2016 13:02:41 veď ani ja som tú pozvánku nedostal, len si zabudol prečítať prvú časť môjho príspevku
\"keď sa trochu o vec zaujímaš zistíš kopu vecí\" tak som sa trochu zaujímal a hľadal cestu ako zistiť presnejšie informácie. No vidíš a oplatilo sa.
Pravda je jednoduchá to lži sú zložité.
pre lolo | 12-07-2016 13:16:05
A už to zasa začína od začiatku.Je to presne tak ,ako je to napísané pod nickom\"Len ten\"\".
Lolo | 12-07-2016 13:02:41
LenTen- ale na Priestor nikto nič zlé nepovedal. Ty si myslíš že by niekto povedal že poplatky budú vyššie pre toto a toto? Kdeže.
Postreh - to je zvláštne, že ako radový občan ktorý nemá väzby ani na mesto ani na OZ dostal pozyvaci mail na raňajky. Ja som tiež radový občan a pozvánku som nedostal a hľadal som ju aj v SPAMe.
LenTen | 12-07-2016 12:46:54
zlc sa mi dviha ked citam tuto diskusiu.
ego tu prerasta viacerim ludom cez ich dusu.
nedokazu si pripustit svoju chybu.
strasit ludi ze sa im kvoli priestoru zvysia poplatky za skolku je rovnako primitivne ako tvrdit za vsetky krivdy slovenska su zotpovedni migranti.
Nazor niekolkych diskutujucich ktory tu siria nenavist a hnev ktory maskuju pravom na informacie, nie je nazor celej spolocnosti, nie je reprezentativny. Chytat tuto mladych za slovicka a sprosto ich obvinovat je velmi ubohe, a kazdy sudny clovek si hned vytvori nazor. Osobne keby som bol na ich mieste tak sa s majkom, po precitani tychto dvoch clankov ani nebavim.

Vsetci co tu pisu negativne o priestore, osobne utocia na zastancov tohoto projektu, prosim, aby v prvom rade aplikovali svoje moralne zasady a kriteria na svoje konanie v beznom zivote. Ak mate otazky k financovaniu, je potrebne p. Majko prijat pozvanie a tuto prilezitost vyuzit. To sa vola novinarcina. Taktiez ako predstavitel tohoto \\\"media\\\" by ste taktiez mali zabezpecit to, aby sa v ramci diskusii neobjavovali osobne utoky, a to plati pre obe strany. Potrebnost a uzitocnost tohoto projektu ukaze cas, ak vsak budete nezmyselne osobne utocit na ich predstavitelov, obavam sa ze vysledok poznam. Ako chcete motivovat mladych k tomu aby neboli len pasivna konzumna spolocnost? Ako ich chcete motivat k zivotu?

Priestoru dlzim palce a i ked mozno na zaciatku pridu zakopnutia, a ludia vam budu hadzat polena pod nohy.
Verte ze nielen ja Vam drzim palce.
abcd | 12-07-2016 10:39:52
anonym | 12-07-2016 09:34:27

Miloša poznám aspoň 30rokov a je to práve no kto mňa naučil ako sa cestuje.Tony keď budeš mať precestované aspoň toľko ako jeho syn čo je druhák na ZŠ budeš mať právo s Milošom sedieť za jedným stolom a hovoriť o cestovaní.Milošovi sa v živote nevyrovnáš.Ťažko sa mu vyrovná ktorýkoľvek seredčan lebo čo Miloš robí dáva to toho svoje peniaze a robí to preto lebo ho to baví.Baví sa aj na diskutujúcich lebo vie že na neho nemajú.keby chcel tak skončí aj onlajny a budeme v riti všetci.Keď pochopia ľudia čo Miloš pre nich a mesto urobil bude on v ďalšom leveli!!!
postreh | 12-07-2016 10:25:12
obyvatel | 12-07-2016 08:55:44 prečo sa to pýťaš mňa veď som napísal, že s mestom nemám nič, ale absolútne nič, akurát som jeho obyvateľom, odpoveď ti dal anonym | 12-07-2016 09:34:27 a termín podľa zákona ko som písal ja bude niekedy v decembri preto to Vyčkaj času jak hus klasu.
Ale pokiaľ máš informácie (ze kolko mesto plati SN, TV krea a dalsim agenturam a firmam za rozne reklamy a pod. a nieje ich malo.)tak ich kľudne zverejni. Ja ako občan ich totiž nemám.
postreh | 12-07-2016 10:16:33
Lolo | 11-07-2016 22:17:19 No to vieš, keď sa trochu o vec zaujímaš zistíš kopu vecí, tak napr. ak je mail zasielaný hromadne tak každý adresát vidí komu každému išiel.
Inak máš dobrý nick myslím že sedí.
Jozef | 12-07-2016 09:44:10
na uplnom zaciatku tychto \"prekaraciek\" bola uplne jednoducha otazka, ktoru polozil s.i.n. a obyvatel, a sice kolko tato \"izba revolucnych tradicii\" stala danovnikov. Stym, ze im drzia palce....
Stacila jednoducha odpoved - xx- dotacia, xx- najom, xx ostatna pomoc..... Samozrejme, len od mesta.
Ale to nie. Juniori, poslusny hlasu rodiny tu rozputali slovnu prestrelku. A keby to nastacilo, TD este aj klamal.
No ale take cosik.....
anonym | 12-07-2016 09:34:27
Všetky zmluvy mesta sú na zverejnené na webe.Určite pán obyvateľnie je tak dementný aby si to nevedel vyhľadat.A keď si mladí prerábali priestor sami za pomoci sponzorov a ľudí a nebolo ich podľa toho zverejneného zoznamu málo je to chválihodné.
Asi tu ide o to, že dokázali sami urobiť pekný a vkusný priestor pre stretávanie ľudí.
A že Dúbravec leží Majkovi v žalúdku je tiež preto, lebo Dúbravcovi na stretnutie o cestovaní (Stopa) príde na šupu omnoho viac ľudí do tohoto vybudovaného priestoru ako Majkovi.
Pán Majko, nechajte Tonyho a jeho kamarátov robiť to čo robia a vy sa škriepte s celým svetom .
obyvatel | 12-07-2016 08:55:44
Ze \"Dovidenia v lepších pravdivých časoch.\" Som sa zasmial ako foor to bolo dobre :)
Tak skuste odpovedat pravdivo aj na toto lebo ked upozornujete na A tak treba bjektivne upozornit aj na B ale asi to je pre vas neziaduce,ci??
pre Postreh | 09-07-2016 07:39:37 tak ako,dockame sa odpovede a upozornenia na mnozstvo financii ktore su vysate od obyvatelstva ktore mesto daruje? Poprosim vas upozornite tu aj nato ze kolko mesto plati SN, TV krea a dalsim agenturam a firmam za rozne reklamy a pod. a nieje ich malo.
Lolo | 11-07-2016 22:17:19
Postreh tak odkiaľ vieš na ktoré adresy boli rozoslané pozvánky a to dokonca dôverne. Prečítaj si históriu svojej konverzácie aby si sa nezamotaval.
postreh | 11-07-2016 21:28:57
lolo predstav si, že nie nepoznám ani toho Tona a ani jeho tatka. Je jasné že si ma s niekým mýliš, ale ja zásadne neklamem.
Lolo | 11-07-2016 21:13:53
Postreh prečo klameš že nikoho nepoznáš z poslancov. A Tonovho tatka nepoznáš? Okrem iného
postreh | 11-07-2016 20:15:16
Mne ide o všetko? Preboha ja som obyčajný občan tohto mesta a k mestskému úradu mám asi taký vzťah ako väčšina obyvateľov.
Nikoho z vedenia, pracovníkov a poslancov osobne nepoznám. Moja loď je moja rodina, ja si žijem svoj život a vôbec nie som odkázaný na to aby som za niekoho bojoval. Mne išlo len o pravdu ohľadom tej pozvánky.Pravdu mohol potvrdiť len jeden človek,ale ten nechce. Kto čítal celú diskusiu pozorne tak sa ju dozvedel.
Dovidenia v lepších pravdivých časoch.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 23:20:26
postreh | 10-07-2016 22:06:27 | - v com? Nuz, nerespektujete moje pravo rozhodnut sa, s kym chcem diskutovat.

Pozname sa a tak obaja rovnako dobre vieme, ze ja som ten posledny v rade, komu prasknu nervy. Mne o nic nejde, Vam ide o vsetko. Tym to je.

Nie sme na jednej lodi. Ta Vasa bojuje a chce zvitazit zaa kazdu cenu - musi - znovu obaja vieme co sa stane, ked tomu tak nebude.
Ta moja ide po pravde s istotou, ze raz bude zverejnena. Opakujem - s istotou. A znovu obaja vieme, ze to tak je. Otazka je, kedy k tomu pride a ake obete to este bude mat.

Zbytocnym rypanim mna akurat povzbudzujete a skodite tym momentalne naozaj tzm OZkam. Anton nechal volne lezat hov*o a nejde to pichat do neho a nezasmradit sa. Aj on raz pride na to (aj ked si myslim, ze to uz vie), ze tadialto cesta nevedie. Nakoniec staci spomenut si na to, co som mu bol povedal.

Takze este raz, nie je to o nervoch, je to o tom, komu som ochotny kolko casu venovat. Moj cas pre Vas vyprsal.

Tema je klamstvo A.Dubravca ml., syna jedneho z poslancov MsZ (prepac Tono) a jeho ucelove \"zabudnutie\" dokonca aj na vlastnu registraciu v mediu.

;-)
postreh | 10-07-2016 22:06:27
Nech sa páči, každý občan má právo pýtať sa vedenia mesta.
Veď to je demokratické.Čo je ale demokratické na vyhrážke že mi zmažete ďalšie diskusné príspevky?
V čom som porušil pravidlá diskusie, resp.legislatívu SR či EÚ alebo etiku. Tým, že slušne diskutujem nikoho neurážam a dokonca ak ste si nevšimol za jednu Vašu odpoveď som Vám aj poďakoval? Myslím, že z osobnej frustrácie strácate nervy.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 21:35:29
postreh | 10-07-2016 21:17:22 | - tak teda zostante pri Vasom zadeleni e-mailovych adries. Kedze clanok je o verejnom klamani A.Dubravca ml., dalsi Vas prispevok ktorym diskusiu od temy odputavate, bude zmazany. Demokraticke, nie?

No a aby teda rec nestala, a aby ste konecne pochopili, ze aj brnkanie po nose ma svoje hranice, ja sa popytam na zopar zaujimavych veci vedenia mesta. Tak, ako sa patri na obcana modernej obcianskej spolocnosti, nie?
postreh | 10-07-2016 21:17:22
p.Majko ste trápny a vykrúcate sa ako had.Pozvánka na majko@majko.sk je pre šéfredaktora SOL ako osobu - teda je osobná. Vy si asi osobnú pozvánku predstavujete, aby Vás niekto oslovil ako Vaše blahorodie, alebo ctihodnosť.
Bohužiaľ, klamstvo z Vašej strany zostane len klamstvom.
Pravda je jednoduchá, to lži sú zložité.
Buďte ako chlap a priznajte pravdu.
kluud kluud | 10-07-2016 20:59:00
Ako chapem to spravne ze toto je cele o tom ze nejaky Dubravec klamal v tom ze OZ ktoreho je clenom nema opravnenie pisat tu clanky a redaktorovi clanku sa neospravedlnil? :DDDDDDDDDD

LUDIA MAT TAK VASE PROBLEMY !!!!

a btw, v titulke je ze \"jaky ma k tomu dubravec dovod?\" tak sa pytam jaky teda?

PS: tak teda kolko dostali od mesta na tu svoju srandaakciu?
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 20:37:02
Nie, obidve pozvanky boli pre media, takze nie, nebola ziadna osobna pozvanka a ani telefonicka.

Ma nieco pozvanka spolocne s Vasim klamstvom o registracii Anton?
anonym | 10-07-2016 19:29:35
Pán Majko, nie je Vám trápne , veď tí mladí Vám pozvánku poslali a ešte aj SOL zverejnili na baneri. Ani ste ohľadom Tonyho Dúbravca nevolali s jeho kamarátmi do Chorvátska? Načo takto riešite niečo za čo by stačilo povedať Prepáčte, prestrelil som, pozvánku som dostal ale nikto sa nezúčastnil za SOL.
postreh | 10-07-2016 19:14:53
Miloš Majko | 10-07-2016 15:17:18 Aj to, že ste neboli pozvaný
osobne (Miloš Majko | 10-07-2016 11:46:47nie, nepotvrdzujem prijatie osobnej pozvanky. Ani telefonicky.)ste uviedli pravdivo. (Pozvánka pre majko@majko.sk nebola osobná?)
Pravda a fakty sú jednoduché, to lži sú zložité.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 15:21:08
Clanok nie je o pozvani na akciu, pretoze TS uverejnena bola Ivetkou, napriek tomu, ze tam nebola osobne. Nakoniec za to nie je platena, medium na rozdiel od Vas nedostalo na cinnost z verejnych financnych zdrojov ani cent, preto ja respektujem, ze sa Ivetka rozhodla tak, ako uznala za vhodne.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 15:17:18
postreh | 10-07-2016 14:19:36 | - Vase hodnotenie mojich priorit a rozvrhu mojho osobneho casu ma skutocne nezaujima. K veci som uviedol uplne pravdivo a niekolkokrat vsetko, so som uviest mohol a chcel.
Jožo | 10-07-2016 14:53:29
\"Mlada Sered na zaklade dohody uvadza SOL ako medialneho partnera a my dohody dodrziavame.\"

Mozno taku dohodu mate, ale mali by ste ju zverejnit, citatelia chcu fakty. Ak ano, mate takuto dohodu aj s KC Priestor? Lebo to je de facto uplne ine OZ a za taketo clanky co pisete tam mozno ani na tom \"roll up-e\" nemate co robit.
postreh | 10-07-2016 14:19:36
Tak keď Vám čitateľ položí serióznu otázku to neriešite.
Zaujímavé. Tak len pre úplnosť pozvánka okrem iných médií
išla aj na seredonline@seredonline.sk a majko@majko.sk
Ak sa toto nepovažuje za osobné pozvanie, prepáčte je mi Vás ľúto, lebo Vaše vlastné ego je postavené tým pádom nad všetko ostatné. Bohužiaľ usvedčili ste sa sám tzv. online.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 13:51:07
postreh | 10-07-2016 13:31:13 | - neriesim, comu rozumiete a co ako chapete a je mi to uplne jedno.

Co napisete o verejnom klamstve A. Dubravca ml., ktory bol sam registrovany na SOL a napriek tomu verejne klamal?
postreh | 10-07-2016 13:31:13
Mám tomu rozumieť tak, že ste očakával pozvánku v zmysle

Váž. pán
Miloš Majko
pozývame Vás na ....
s.i.n. | 10-07-2016 12:35:43
seredan | 10-07-2016 09:50:56: no kopol si si a aj opľul. Ako je už napísané všetko sa raz vráti ako bumerang. Keď už nevieš ako, ideš mimo hraciu plochu, ale to sa nerobí medzi slušnými ľuďmi
Ak by som použil tvoj slovník, tak všetko ďalšie by tu boli len bodky
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 12:02:12
postreh | 10-07-2016 11:41:06 | - k druhej casti Vasho prispevku - uz aspon 2 x som napisal, ze zvaujem, na akej akcii sa zucastnim, i ked pri partneroch dlho nerozmyslam.

Ma to nieco spolocne s verejnym klamstvom dokazanym A. Dubravcovi v tomto clanku?
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 11:46:47
postreh | 10-07-2016 11:41:06 | - nie, nepotvrdzujem prijatie osobnej pozvanky. Ani telefonicky.
postreh | 10-07-2016 11:41:06
slečna Tóthová, p. Majko ďakujem, že ste potvrdili, že pozvánka na raňajky pri otorení KC bola zaslaná a obdržali ste ju. Ešte zostáva zo strany p. Majka potvrdiť, že pozvánku dostal aj on osobne. Tým pádom by sme mali úplnú pravdu o pozvánke pre SOL a p. šéfredaktora osobne.Či sa na takejto akcii pozvaný zúčastní je len a len jeho rozhodnutie.
Vopred ďakujem za serióznu odpoveď.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 10-07-2016 11:12:17
seredan | 10-07-2016 09:50:56 | - Vy mate pravdepodobne komplex menejcennosti a ste zavisly na kritike vsetkeho, co nie je SMER.

Ste obycajny chudak a ked ma este trochu naser*ete, tak zosumarizujem Vase prispevky, aby si citatel urobil obray, co za posahanca sa skryva pod pseudonymom seredan.

Dalsi Vas prispevok neopravnene utociaci na moju osobu bude zmazany. V pripade dalsich atakov media budem postupovat podstatne razantnejsie. Pod druhym clankom som Vam dostatocne jasne dokazal, ze klamete verejne. Nasledne je pochopitelne, preco obhajujete dalsieho klamara.

Zenich Vam nepochybne ponukne moznost propagovat svoje chore vyjadrenia a klamstva, tu ju uy nenajdete.
Verim ze ste pochopil moje slova presne tak, ako su napisane.
seredan | 10-07-2016 09:50:56
Majko naucene praktiky od Matovica a Budaja. (diskreditovat, ponizit, ociernit) Nieje sa co cudovat ked Majko kazdy tyzden pricucany v BA pri saskarni ktoru vedie Matovic v spuchnutom prepotenom tricku.
Je len otazka casu kedy Majko zvola karavanu posahancov z BA a pojdu protestovat pred byt A. Dubravca. A to vsetko preto ze Mesto Sered sa mu obratilo chrbtom v dotovani SOL a ine organizacie dostavaju peniaze. Ohrdnuta nevesta :) Ja tiez si neviem predstavit aby mestke peniaze isli na propagaciu SOL ktore propaguju Matovica s BUDAJA. Politicka SOL nema mat narok ani na jeden cent od mesta!
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 09-07-2016 23:18:09
postreh | 09-07-2016 22:33:18 | - co sa tyka pozvanky, nemusi potvrdzovat Ivetka, potvrdzujem prijatie do redakcnej posty aj ja, nakoniec, nikdy som nespochybnoval, no davno som napisal, ze ja sa tymto temam nevenujem, nevenujem sa ani sportu. Preto moznost vkladania clankov a preto Ivetka.

Ked vsak dostanem pozvanku osobnu, podakujem sa a rozhodnem, ci pozvanie prijmem. Tu som vsak nedostal. Tak to chodi a tak to zostane.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 09-07-2016 23:14:27
postreh | 09-07-2016 22:33:18 | - aj ked to je mono uplne nepochopitelne, sl. Tothova sa v mene SOL a s mojim suhlasom dlhodobo snazi zachovat medium pre vsetkych so spravami zo vsetkych oblasti zivota a diania v meste a nerozlisujeme kto ano a kto nie.

Mlada Sered na zaklade dohody uvadza SOL ako medialneho partnera a my dohody dodrziavame.

Prave preto stale pripominam, ze problem nevznikol a ani nie je vo vztahu OZ Mlada Sered ci Priestor voci SOL, ale pre UCELOVE VEREJNE PUBLIKOVANE KLAMSTVO S PREUKAZATELNYMI NASLEDKAMI zo strany ANTONA Dubravca ml.

Zbytocne sa tlupa ukrivdenych kamosov a kamosiek snazi obracat debatu na znevazovanie prace mladych ludi ci utoci na SOL alebo mna. SOL tu bolo, je a bude, ja som si zvykol - max. bude nejake dalsie TO a obcianska zaloba. No to, ze mladi vacsinou vysokoskolsky vzdelani ludia su OCHOTNI A SCHOPNI VEREJNE OBHAJOVAT klamara, je vizitkou nie mna ci SOL, ale samotnych mladych ludi, ktori sa tymto sposobom zapisuju do historie, kde sa najdu aj v case, kedy budu mat prioritz ine, nie falosnu solidaritu s tym, koho mali donutit jednoducho a ludsky sa OSPRAVEDLNIT NA OSOBNE MORALNE A LUDSKE ZLYHANIE. To nie je moj nazor - na ten sa spokojne vys*rte, to su fakty - Tonko proste klamal a to tak primitivne, ze opomenul aj vlastnu registraciu v mediu.

Vazeni, mne je uplne jedno, ako ma hodnotite, nestojim na Vasom hodnoteni, som vo veku Vasich rodicov a teda davno som vyrastol z potreby pchat sa niekomu do analu. Ked som to neurobil za ponukane miliony Sk, tak pre diskusiu pravdu nepopriem.

Zufalstvo nad zufalstvom je vidiet v niektorych prispevkoch - ani jediny diskutujuci ani len slovom nespochybnil samotne klamstvo A.Dubravca.

Verejne zaujatie stanoviska k tak zavaznym veciam je dolezitym momentom v zivote kazdeho jedinca. Ujo Google bude stale uz len mudrejsi a hodeny bumerang sa raz vrati. Nestoji otazka, ci, ale kedy a aku skodu nasledne napacha.

Trpezlivo - nakoniec ako obycajne som nechal Tonovym priatelom moznost ukazat pravu tvar. To je tvar ludi, na ktorych sa spolieha? Ak ano, je dobre, ze sa tim verejne demaskoval a ze vacsinovy citatel ktory nebude zabijat cas v diskusii si moze do buducnosti urobit nazor.

Ako som napisal, keby mi diskusia vadila, zablokoval by som ju. Vzdy vsak s chladnou hlavou uvazujem, co je lepsie nie z pohladu dneska, ale buducnosti.

Dnes vieme, co nas caka... - a rozhodovanie bude ovela lahsie. ;-)
Registrovaný Iveta Tóthová Iveta Tóthová | 09-07-2016 23:08:44
postreh | 09-07-2016 22:33:18 |- Mladej Seredi od zaciatku fandim a sledujem ich cinnost, bola som na niekolkych akciach osobne robit članky, niektore som uverejnila iba prebratim z ich fcb stranky ale so suhlasom OZ. Aj tentoraz som poprosila Mirku Dudášovu či môžem jej tlačovu správu uverejnit na SoL. Suhlasila a tak sa aj stalo. Mate pravdu v tom, ze OZ sa neprosilo clanok na SoL uverejnit, ale oslovila som ich ja. No myslim si, ze akcie, ktore robia stoja za to, aby o nich verejnost vedela. Od brigad na cistenie okolitej prirody, darovanie krvi, knizne budky a pod.
obyvateľ | 09-07-2016 22:45:59
pre nejakeho \"/Jožo/\" co pise ze, \"Nejaky \\\"Obyvatel\\\" tu dokola omiela o skolkach, ale to ze tankuje svoje dane do ciganskej osady na Cukrovarskej, to ze sa dotuje futbalovy klub SKF niekolko stotisic nasobne viac je v poriadku?\" Jožko to urcite nieje v poriadku a serie to aj mna a mozno viac ako teba , len neviem preco sa to pytas prave mna. Pytaj sa to tvojho poslanca alebo poslancov a primatora co si si tam zvolil. A pokial nevies ze preco to takto rafinovane robia tak ti napoviem. Robia to preto lebo tam je najviac hlasov ktore ich opet dostanu tam kde su a aby mohli znovu rozdavat tam kde teraz rozdavaju. A samozrejme popri tom sa hodne ujde aj im.

pre Postreh | 09-07-2016 07:39:37 tak ako,dockame sa odpovede a upozornenia na mnozstvo financii ktore su vysate od obyvatelstva ktore mesto daruje? Poprosim vas upozornite tu aj nato ze kolko mesto plati SN, TV krea a dalsim agenturam a firmam za rozne reklamy a pod. a nieje ich malo.
A nazaver pan Dubravec poprosim odpoved na moju otazku. \\\"mozete mi prosim odpovedat ci v minulosti alebo sucastnosti mal alebo ma niekto z tohoto zdruzenia osobne skusenosti s uzivanim nejakych drog ci fajcenim travy?\\\"

Nastastie nie všetci mame nacisto vygumovany mozog aj s pamätou kde pozname minulost. Vidim ze historia sa opakuje stale dokola kedy deti komunistov, SZM-akov a partajov si za aj nase vydrete peniaze robia komunalnu reklamu a kampan aby pekne isli v šlapajach svojich rodicov. Overeny a nechutny scenar. A este maju problem napisat ze kolko sme im za to zacvakali.
postreh | 09-07-2016 22:33:18
p.poslanec Kurbel a všetci ostatní diskutujúci nemajte obavu, mladí z OZ Mladá Sereď si v zmysle zákona splnia svoju povinnosť a zverejnia vyúčtovanie v zmysle zákona, poznáte porekadlo \\\"Vyčkaj času jak hus klasu\\\"? Prečo by hneď mali reagovať keď si niekto zmyslí. OZ Mladá Sereď sa o to aby článok o Priestore bol na SOL neprosili.To slečna Tóthová prevzala všeobecne dostupnú tlačovú správu.
P.S. SOL aj p. Majko dostali oficiálnu pozvánku pri príležitosti otvorenia KC Priestor. Nech slečna Tóthová potvrdí, či to tak bolo, alebo nebolo.
Pravda je jednoduchá, to lži sú zložité.
obcan | 09-07-2016 21:24:57
vystava otazka PRECO ANTON DUBRAVEC mal problem povedat kolko dostali od mesta? Co je na tom take tajne ze to nemohol napisat?
Anonym | 09-07-2016 18:40:03
vzdy sa tu vsetko vo velkom riesi a potom sa na to uplne zabudne a nikto sa k tomu vo vacsine pripadov uz nevrati ako to skutocne dopadlo
Jožo | 09-07-2016 18:26:46
Vsetko je v poriadku ludia, uzivajte si vikend a slnko :-) Keby niektori nemaju v hlave na*rane, tak si davno pozru stranku mesta Sered, je tam prehlad vsetkych poskytnutych dotacii subjektom ktore o nu ziadali za oblast kultury, za socialnu oblast a pod. v roku 2016. Ak OZ povedalo, ze bude vsetko zverejnene, tak asi tomu tak bude. Taktiez by mali byt vsetky zmluvy dostupne na VUC ak bola dotacia poskytnuta aj odtial.
Nejaky \"Obyvatel\" tu dokola omiela o skolkach, ale to ze tankuje svoje dane do ciganskej osady na Cukrovarskej, to ze sa dotuje futbalovy klub SKF niekolko stotisic nasobne viac je v poriadku? Kazda n.o ma moznost podat si ziadost o dotaciu, urobte si projekt a ak bude dobry podpora urcite bude. Na fotkach v tomto KC je vidiet \"roll up\" s menami vsetkych sponzorov a nie je ich malo. Taktiez medialnych partnerov, medzi ktorymi je mimochodom aj SOL a napriek tomu arogantny p. Majko nevie predychat niektore veci z minulosti, ktore mu dodnes lezia v zaludku. Jednoducho komedia. P. Anton Dubravec ml. napisal ze ako ZDRUZENIE nemaju opravnenie pisat clanky, co znaci o tom, ze uzivatel Mlada Sered ma asi tuto moznost zablokovanu. Nikto nepisal, ze jednotlivci zo zdruzenia. A koniec koncov, o par dni nikto nebude vediet o tejto diskusii tak ako sa zabudlo na novu hradzu v Dolnej Strede alebo peniaze na seredsky futbal. Tak este raz, uzivajte vikend a robte podobne dobre projekty aky urobili tito ludia :-)
Pavol Kurbel | 09-07-2016 17:36:51
Tá zloba, ktorá tu vznikla, je preto, že tu niektorí diskutujúci chceli vedieť výšku dotácie, ktorú OZ dostalo. Je podľa mňa pravdou, že OZ nie je povinné na tejto stránke skladať niekomu účty, alebo inak povedané vyúčtovanie. Aj keď išli peniaze z mestskej kasy. V každom prípade, by však nemali mať problém so zverejnením vyúčtovania. Bolo tu povedané, že tak bude urobené a pár týždňov na stránke OZ. Tak je to v poriadku, tak by to tiež mohlo byť. Bolo však tiež povedané, že toto je bulvárna stránka, a takpovediac, tak aj preto na vysvetlenie nie je dôvod. Že je to tu len samá nenávisť a podozrievania.
Pokiaľ si pamätám, tak táto bulvárna stránka mnoho krát v minulosti informovala o činnosti OZ a to vždy v pozitívnom duchu. Vtedy ten bulvár nevadil? A že to neinformovali členovia OZ, ale slečna Tóthová? To je jedno. Veď ju mohli slušným spôsobom požiadať, že si neželajú, aby o nich na tejto stránke písala, či už v pozitívnom, alebo negatívnom zmysle. Myslím, že je normálne, keď každé OZ sa snaží o to, aby bolo v dobrom prezentované. Preto sa mi zdá čudné, že na jednoduchú otázku typu, koľko ste dostali od mesta a čo ste s tým urobili, OZ nemá záujem odpovedať na SOL. Veď stačilo napísať dostali sme napríklad 1200 eur , kúpili sme za ne stoličky, stôl a podobne. A kto chce vedieť viac, pozývame ho do príjemného prostredia na kávu a na pokec, pri našej najbližšej akcii, ktorá bude...
A za ďalšie si myslím, že by nikto z OZ neutrpel žiadnu hanbu, keby tu tú informáciu zverejnil. Už len preto, že tie peniaze išli aj z mestskej kasy. A z úcty k čitateľom SOL , ktorí sú obyvateľmi tohoto mesta a to znamená, že tiež prispeli, by sa to patrilo.
Lolo | 09-07-2016 16:04:40
anonym | 09-07-2016 15:19:37 - ale vyúčtovanie tu žiadal niekto iný. Však si precitaj diskusiu od začiatku a nie od polovice ako taký trotl. A keď sa o pýtajú tých vašich detí co robili za mlada tak im odpovedia učili sme sa od*bavat ostatných aby sme sa mali dobre
anonym | 09-07-2016 15:19:37
Mladí nedajte sa, tárajkovia čo nič okrem zla neprodukujú vždy boli a budú.Obyčajná seredská závisť, pretože Vám sponzori pomohli a pomôžu.
Robíte pekné veci pre iných a to nedokáže každý.Hlavne taký čo by sa mal zatvoriť doma a vyhľadať pomoc psychológa.Pretože keď sa ho dieťa raz opýta čo bolo zmyslom života bude len tupo civieť.
Každé OZ zúčtováva dotáciu v každom meste, lebo ide o verené zdroje. Ku koncu roka obvykle. Sponzorov nie je povinné žiadne OZ menovať, ale na otváraní priestoru boli všetci na baneri vypísaní a mladí sa im aj poďakovali. Čo tu riešite, nie je Vám trápne p. M???

Lolo | 09-07-2016 15:15:15
polovzdelaný Majko | 09-07-2016 15:11:37 - uf, ale toto si prestrelil. Hrdina skrývajúci sa za anonymným nickom, nemáš odvahu mu to povedať do očí.
polovzdelaný Majko | 09-07-2016 15:11:37
som polovzdelaný Majko, podpálili mi auto, lebo som dement, píšem a verejne klamem na mestskej stránke, navážam sa neprávom do mladých ľudí, mám mindráky, pracoval som pre ŠtB a zatĺkam to...;)
Obcan | 09-07-2016 14:16:59
Jasne. Kazdy chlap je niekoho syn ;-)
pre Obcan | 09-07-2016 13:38:34 | 09-07-2016 13:52:12
To hovoríte z vlastnej skúsenosti? Aj vy ste nieči syn.
Pre neviem neviem | 09-07-2016 13:43:34
Jednotlivci maju, oz nie. Ako ho dat oz? Asi by podla teba mali jeden clanok pisat vsetci clenovia naraz. Najlepsie 30 rukami na jednej klavesnici. Potom by to bolo o oz.
Obcan | 09-07-2016 13:38:34
Neviem ci si dobre pamatam, ale v minulosti prebehlo nejake hlasovanie, kde mohli na financovanie priestoru dostat prachy, no neuspeli. Teraz priestor maju. Povolanie syn hovori za vsetko. By ma zaujimalo, ake maju vlastne zdroje. Veru, nedajte sa chlapci, dotiahnete to daleko. Mate to super premyslene. Len co je pravda. Uz len 2,5 roka.

Pre anonym: Tony sa nemoze dat. Vypadlo by kolecko zo stroja, ktory musi fungovat na 100% na ucel, pre ktory vznikol.
Miro Maňura | 09-07-2016 13:21:19
Pan Majko,konkurencia je zla vec,co???
Citatel | 09-07-2016 11:41:41
Ak chcete používať služby mobilneho operátora musíte súhlasiť s ich podmienkami. To isté platí aj tu. To že OZ Mladá Sereď neurobila posledný krok je ich vina a preto netreba zavádzať že im to nebolo umožnené. Ale toto vám vyhovuje aby ste zakryli nejaký iný prešľap
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 09-07-2016 11:13:17
neviem neviem | 09-07-2016 10:58:34 | - pravda bud je, alebo nieje. V pripade A.Dubravec ml. bol faktami usvedceny z klamania.

SoL pracu OZ vyzdvihlo a spropagovalo uverejnenim TS, ktoru OZ vydalo.

A.Dubravec neklamal v \"somarine\" ako pisete, ale spochybnil zakladny princip fungovania media - jeho otvorenost obcanom.

Klamal v tom, ked napisal, ze ich zdruzeniu je dlhodobo neumoznene prispievat na SoL. A klamal tak zakerne, ze pri klamstve opomenul aj fakt, ze dokonca aj ON OSOBNE MA NA SOL REGISTRACIU.

Ale kludne sa snazte obhajovat neobhajitelne dalej - zabezpecite dalsi clanok so sumarizaciou podporovatelov dokazaneho klamstva jednotlivca za cenu znicenia mena zdruzenia. Pravda jednoducho nepusti - fakty boli zverejnene.

A v mediu sa ja nevenujem prioritne tymto temam. Vidite to aj podla toho, kto o Mladej Seredi pise. Tak, ako sa nevenujem ani sportu.
Ak niekto chce mat na akcii konkretneho cloveka, je potrebne obratit sa konkretne na neho a pozvat ho. Deje sa to denne.

Medium a jeho tvorcovia zaroven zvazuju, co im stoji na vlastnu energiu, minutie vlastnych penazi a volneho casu - rozlisuju priority. Ivetke tato udalost stala za uverejnenie tlacovej spravy.

Pytam sa, mate voci tomu vyhrady?
neviem neviem | 09-07-2016 10:58:34
ci ta \"vasa\" pravda nie je nejaka pokrivena...
Tono tvrdi: \"My ako zdruzenie dlhodobo nemame povolenie sami pridavat clanky\"
MY AKO ZDRUZENIE - a to je pravda, to ze jednotlivci mozu - o tom nehovori. Ked p. Majkovi napisali, ze SOL bola pozvana na otvaranie, tak povedal, ze ON nebol, bola len SOL... Treba si zopakovat vyrokovu logiku, lebo v nej mate medzery a nafukujete tu somariny, miesto aby sa tu vyzdvíhla zasluzena praca mladych ludi a to je naozaj smutne.
sefl | 09-07-2016 10:51:52
KOMENTÁR PORUŠIL PRAVIDLÁ DISKUSIE
Príspevok svojim obsahom bol v rozpore s pravidlami diskusie, prípadne porušoval legislatívu platnú v SR a EÚ. Administrátorom portálu bol vymenený za tento oznam a uložený do archívu.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 09-07-2016 10:21:09
Postreh | 09-07-2016 07:39:37 | - mylite sa, zavazdzate verejnost hned v niekolkych pripadoch.

Clanok prioritne nie je o vyuziti penazi mesta, ale o verejnom klamani A.Dubravca a dokazani mu klamania do niekolkych hodin.

Porovnavate OZ s fyzickou osobou/firmou. Je to zasadny rozdiel, aj ked beznemu cloveku vela nehovori.
Je pravdou, ze podrobne zuctovanie prijimatel dotacie predklada poskytovatelovi, teda Mestu Sered - poskytovatelom penazi mestu su vsak obcania, takze z logiky veci vyplyva, ze poskytovatel - teda obcan ma pravo vidiet, ako bolo s jeho peniazmi v konecnom dosledku nalozene.
Je to otestovane niekolko krat - zuctovanie penazi akehokolvek prijemcu dotacie z verejnych zdrojov musi byt k nahliadnutiu u poskytovatela.

- - -

Podme k Vasim otazkam a teda ku zmluve s obcou Soporna. Nejedna sa o dotaciu od obce, ale o komercny obchodny vztah - obec si u media objednala medialny priestor. Napriek tomu jeho poskytnutie / vyuzitie je kedykolvek kontrolovatelne verejnostou v clankoch, ktore v mediu uverejnuju. Ak objednany medialny priestor objednavatel v plnej miere nevyuzije, je veceou objednavatela, nie dodavatela. Dolezite v zmluvnom vztahu je, ci je priestor k dispozicii. A ano, zmluva je zverejnena u tzv. \"osoby povinnej\" - teda u obce. V pripade Soporne ide o rovnaky vztah, ako ked obecny urad nakupi napr. potraviny na akciu ci cokolvek ine v obchode.
Nemame vsak problem s kontrolou vyuzitia penazi obcanov napriek tomu, ze nie sme osobou povinnou - vseky clanky o obci su v rubrike: http://www.seredonline.sk/obec-soporna/
a statistiku ich navstevnosti sme nad ramec povinnosti zmluvneho partnera odovzdali starostovi obce A.Machovi.

- - -

Co sa tyka dotacie na projekt Bezpecne mesto - boli 3 a vsetky boli vylucne na zakupenie konkretnych prvkov na mobilne dopravne ihrisko, ktore boli specifikovane uz v samotnom projekte. Dotacia bola ucelova, priamo vylucovala pouzitie prostriedkov na cokolvek ine, dokonca ani rezijne naklady na telefonovanie, jazdenie ci pracu ludi do projektu zapojenych nebolo mozne uhradit z projektov.

Dotacia bola zuctovana poberatelom dotacie vratane prislusnej fotodokumentacie a zaroven bol kompletny projekt VEREJNE odprezentovany v sportovej hale na OA za pritomnosti ministra Vnutra SR, vedenia KR PZ, OR PZ, primatora mesta a prednostu OU, ktory podpisoval zmluvu s prijimatelom dotacie. Najdete mimo ine tu:
http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/detske-ihriska-z-projektu-bezpecne-mesto-budu-sluzit-detom-prisiel-sa-na-ne-pozriet-aj-minister-vnutra-sr-daniel-lipsic/

a v niekolkych dalsich clankoch so stovkami fotografii.

Podmienkou poskytnutia dotacie bola minimalne 20% financna spoluucat prijimatela dotacie, teda mna. Penize museli byt zlozene na ucte ako pri ziadani o dotaciu, tak pri jej realizacii a tak isto spadali do celkoveho zuctovania a kontroly ucelneho vyuzitia financnych zdrojov dotacie.
My-prijimatelia dotacie, sme nad ramec povinnosti zverejnili aj podpisanie zmluvy o dotacii s prednostom uradu - zmluvy najdete u poskytovatela dotacie, na SOL a myslim ze aj niekde v diskusii, nakolko tato tema bola preberana uz viac krat - pouzite google.

Zverejnili sme aj sponzorov a firmy, ktore pomohli pri projekte, napr. tu: http://www.seredonline.sk/clanky/dalsou-firmou-spolupracujucou-na-projekte-je-antex/

alebo tu: http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/unas-a-obcan-rozhodni-sa-budu-bezpecnosti-deti-venovat-spolocne/

Zverejnili sme aj dalsie aktivity spojene s BM ku ktorym sa dobrovolne ponukli ludia a to napr. tu:
http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/peniaze-od-sponzora-sa-rozrastli-odmena-caka-na-adresata-viete-kto-sprayovanim-poskodzuje-spolocny-majetok/

a vyutitie penazi:
http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/vyzva-odmena-pre-toho-kto-sa-pricini-o-identifikaciu-pachatela-vandalizmu/ci dalej tu:
http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/prva-50-eurova-odmena-odovzdana/

a tiez tu:
http://www.bezpecnemesto.sk/clanky/spolupraca-obcana-s-policiou-ma-konkretne-vysledky-pokus-obcana-a-sol-sa-vydaril/

Ak mate zaujem o blizsie informacie o projekte Bezpecne mesto, presne 125 clankov najdete tu:
www.bezpecnemesto.sk, ale aj v rubrike Bezpecne mesto vo vsetkych nasich mediach vratane mojho osobneho webu.

- - -

Nad ramec Vasej otazky dokladam, ze na Bezpecne mesto sme dostali aj jednu dotaciu z mesta Sered vo vyske 1000 Eur. Aj peniaze z tejto dotacie boli vyuzite tak isto v sulade s pravidlami o poskytovani dotacii.

Pripominam, ze ziadna z dotacii nebola pre samotnu firmu, ale vzdy vylucne pre konkretny projekt urceny na prevenciu urazov deti na cestach.
Vsetky dotacie mali bud povinnu financnu spoluucast, alebo dobrovolnu. Financu spoluucast sme hradili vzdy my z vlastych penazi.

Mesto sme ziadali o dotaciu este niekolko krat, no neuspesne.

Pre uplnost dodavam, ze komponenty zakupene aj z dotacie aj zo sukromnych financnych zdrojov su v projekte Bezpecne mesto stale, ich kontrola je mozna kedykolvek a na kazdej akcii su pouzivane verejne, co je vzdy dokumentovane a publikovane.

- - -

Kedze projekt Bezpecne mesto povazujeme za TOP chartiativnu aktivitu pre deti v prvom rade nasej rodiny, na transparentnost kladieme velky doraz a je nasou prioritou.

Dovolim si na zaver povedat, ze transparentnejsie zuctovavanie a prezentaciu aktivit ako prave Vami spomenute Bezpecne mesto pravdepodobne nenajdete. Ak ano, prosim dajte vediet, radi spropagujeme. Nie kazdy je totiz automaticky zlodejom a tunelarom.

- - -

Na SoL sme dostali od Mesta Sered dotaciu jeden krat a to vo vyske 3300 Eur. Navrhol ju vtedajsi poslanec MsZ Martin Tomcanyi a schvalilo ju MsZ. Tuto sme vsak pisomne ODMIETLI PRIJAT, nakolko sme mali za to, ze proces jej udelenia nebol uplne v sulade s pravidlami o poskytovani dotacii.

Ak mate dalsie otazky - pytajte sa. Prosim vsak pod clankom tykajucim sa projektu Bezpecne mesto a nie verejneho klamania A.Dubravca.

Dakujem.
obyvatel | 09-07-2016 10:12:44
pre Postreh | 09-07-2016 07:39:37, vidim ze vas pohlad je ucelovy a preto budem reagovat. Pisete kde nas chcete \"upozornit na jednu vec. OZ Mlada Sered ci KC Priestor nemaju ziadnu povinnost zverejnovat akekolvek rozpocty ci vyuctovania tu ci kdekolvek inde.\" Taketo upozornenia su chore a treba si uvedomit ze tu nejde o ziadnu povinnost ale o serioznost, uprimnost a cistotu robebia niecoho co je pozoruhodne ale hlavne na co prispieva mesto cize vsetci obyvatelia. Cize ziadna povinnost ale maximalna serioznost voci obyvatelom, prispievatelom,sponzorom a pod. Dalej vidim ze mate v zaludku Majka financovanie SOL upozornujete na 200 euro financovania priestoru v SOL. Poprosim vas upozornite tu aj nato ze kolko mesto plati SN, TV krea a dalsim agenturam a firmam za rozne reklamy a pod. a nieje ich malo.
A nazaver pan Dubravec poprosim odpoved na moju otazku. \"mozete mi prosim odpovedat ci v minulosti alebo sucastnosti mal alebo ma niekto z tohoto zdruzenia osobne skusenosti s uzivanim nejakych drog ci fajcenim travy?\"
Nastastie nie vseci mame nacisto vygumovany mozog aj s pamätou kde pozname minulost.
Postreh | 09-07-2016 07:39:37
Ja by som len diskutujucich chcel upozornit na jednu vec. OZ Mlada Sered ci KC Priestor nemaju ziadnu povinnost zverejnovat akekolvek rozpocty ci vyuctovania tu ci kdekolvek inde. Kedze som sam bol aktivny v minulosti v Seredi a viem ako to funguje s dotaciami tak dotacie sa vyctuvavaju prijemcami az na konci kalendarneho roka. S prijemcom je podpisana zmluva v ktorej je toto vsetko napisane a ta zmluva je okrem toho aj zverejnena na internete. Vsetky vydavky mesta su takisto zverejnene vo fakturach/zmluvach na webe, napriek tomu verim ze mladi ludia Vam sem v dohladnej dobe napisu akou \'obrovskou\' sumou im mesto prispelo (kto je sikovny dozvie sa to zo zverejnenych materialov uz teraz ;) ). Preco ale o tom takto pisem?
Je tomu par mesiacov co iny diskutujuci pod inym clankom sa pytal pana Majka preco na svojom mediu nezverejnil to, ze obec Soporna mu plati len za medialny priestor 200Eur mesacne. Pan Majko sa vtedy vyjadril, ze vsetko je v poriadku ak je zmluva zverejnena na Sopornianskej stranke a tym je zakon splneny, on ako fyzicka osoba a medium nema k tomu nic viac dodat pretoze zakon definuje takzvanu \'osobu povinnu\' ktora ma vlastne na starosti zverejnovanie. Jasne, ze niekomu to moze prist zvlastne, ze mekka transparentnosti a demokracie SoL neurobi nieco navyse pre svojich citatelov a da vediet, sme ciastocne financovany z verjenych zdrojov. Ale tak zakon splneny vsetko funguje. Priestor ci Mlada Sered alebo akekolvek ine OZ v meste zadotovane je rovnaky pripad. Nie OZ maju povinnost zverejnovat obcanom udaje o svojom rozpocte, fungovani a pod. jediny kto moze toto ziadat je ich zmluvny partner, poskytovatel dotacie, Mesto Sered. To ako nalozi s tymito informaciami Mesto Sered je uz na nich.
Cela tato hysteria vznika len preto, ze niektory ludia maju v zuboch inych ludi. Je vsak smutne, ze napr. poslanec Kurbel chce zverejnovat financovanie Priestoru (aj ked verejne uz je) ale podobnu vec neziada od media SoL ktore je tiez financovane (ciastocne) z verejnych zdrojov a majitel novin k tomu bol takisto vyzvany (anonymom).
Na zaver, budem rad ak maldi ludia zo Serede ukazu ako a za co prerobili priestory, budu tak hadam prvi v Seredi ktori budu vyctovavat mestsku dotaciu uz v Juli a budu tak prikladom mozno aj inym OZ.

PS. Neviete niekto kde najdem verejne vyctovanie projektov Miloš Majko Majko Desing Studio z Rady vlady pre prevenciu kriminality roky 2011 - 2013 za viac ako 40 000Eur?

PS. Decka drzim Vam palce, Priestor vyzera super, urcite sa niekedy zastavim. ;)
obcan | 09-07-2016 07:35:13
obyvateľ 08-07-2016 21:42:20 snad si nemyslis ze sa priznaju verejne k fajceniu travi :D. Charakter na to veru nemaju.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 09-07-2016 00:52:34
Mame tu polnoc, 50 prispevkov, preto mala chronologia:

- otvorenie Priestoru v mestskom priestore (teda nasom spolocnom) aj za dotacie od mesta (teda obcanov)

- propagacia aktivity mediom SoL bez akehokolvek narokov tak, ako vzdy

- diskusia v ktorej sa obcania opravnene pytaju na vyuzitie financnych prostriedkov, ktore OZ boli pridelene poslancami MsZ

- uplne legitimna otazka obcanov A.Dubravcom ml. odignorovana s tym, ze financovanie uverejnia inde (asi uplne normalne, naco odpovedat tam, kde padne otazka od obcanov, nie?)

- osobne sa v diskusii verejne vzjadrujem s obhajobou vsetkych OZ a aktivit, ktore su robene obcanmi pre verejnost

- A.Dubravec ml. verejne oznamuje obcanom a citatelom, ze OZ dlhodobo nemadovolene samostatne publikovat materialy na SoL

- zaroven A. Dubravec oznacuje otazky obcanov pytajucich sa na veci verejne za: \\\"ze kazda jedna poznamka, ktora tu padla, je blud a vysledok mindrakov niektorych ludi :)\\\"

- kedze A.Dubravec verejne klame, venujem viac ako 3 a pol hodiny zo dna vyhotoveniu clanku, v ktorom prinasam z databazy vyhladane dokazy, ze Anton verejne klame

- dokladujem priamo z registracii, ze OZ je registrovane neuplnou registraciou od roku 2012, teda 4 roky, ze su registrovane verifikovanymi registraciami minimalne 2 osoby so zdruzenim priamo spojene a dokonca autorka tlacovej spravy, ktora bola uverejnena I.Tothovou

- zverejnujem zaroven jasny a nespochybnitelny dokaz, ze registrovany v mediu je od roku 2013 aj osobne TONY DUBRAVEC. Registracia vsak nie je uplna, neuviedol v nej vyzadovane udaje, takze nemoze byt akceptovana (de jure anonym nema povolene pisanie clankov)

- osobne telefonicky kontaktujem A.Dubravca ml., aby som mu oznamil uverejnenie clanku, v ktorom verejne klamal. Snazim sa mu vysvetlit nebezpecnost jeho konania pre medium, ktore je zname a plne funkcne uz asi 8 rokov, system fungovania media a dovody, preco je nevyhnutne pisat pravdu - clovek sa vyhne blamazi, ktoru sposobil sebe, OZku, ale aj problemom pre medium.

- zaroven mu vysvetlujem, ze jedine spolupracou a nie verejnym klamanim o partneroch vieme spolocne posuvat veci v meste dalej.

- rozbieha sa diskusia pod tymto clankom. Telefonat s A. Dubravcom o dlzke viac ako pol hodiny povazujem za stratu casu - nielenze nechape co urobil, ale snazi sa dalej znemoznit SoL a mna napriklad aj spochybnenim registracii a ich statusov. Absurdne? No zial realne.

- pod povodnu tlacovu spravu na zaklade Dubravcom uvedenych NEPRAVDIVYCH informacii diskutujuci Podmanicky vklada kriticky prispevok, kde vycita mne veci s ktorymi nemam ani ja a ani medium nic spolocne.

- upozornujem na PRIAME NASLEDKY jeho konania priamo A.Dubravca - ziadne ospravedlnenie, ziadna spiatocka

- pokracuje utocna diskusia voci POSKODENEMU MEDIU SOL a mojej osobe zo strany niekolkych diskutujucich obhajujucich klamara A.Dubravca ml. a povzbudzuje ho v zakernom konani voci mediu, ktore som zo svojej pozicie povinny branit pred takto zakernymi utokmi

- utoky na medium sa stupnuju, diskutujuci aj v 3 prispevkoch neopravnene znevazuje viac ako 8 rocnu pracu ludi, ktori vsetko co vykonali pre propagaciu mesta a regionu, vykonali bez dotacii mesta, prave opacne, s komplikovanim prace a informovania obcanov

- A Dubravec ml. sa z diskusie stahuje - divadlo skoncilo, opona vsak zostala otvorena. To sme tu uz mali, taktika ktora je sice lakava, no neuspesna tam, kde ludia nezeru seno

Niektori diskutujuci sa demagogicky snazia tvrdit, ze utocim na OZko ci mladeho cloveka, ktory nieco robi pre mesto. Na OZko som nenapisal jedine krive slovo. Stav je uplne opacny, mladik preukazatelne, neopravnene a primitivnym klamstvom zautocil na medium a nasledne na mna. Na uplny zaklad, na ktorom je medium postavene.

Snad sa najde niekto, kto si mysli, ze toto prehliadnem kyvnutim ruky?

Takze vazeni diskutujuci, nik z tvorcov SoL nenapisal ani len krive slovo v clankoch na Priestor, OZko, OZ Mlada Sered ci osobne. Iveta Tothova uverejnila kazdu akciu OZka, o ktorej sa dozvedela - zdarma. Uverejnili sme vsetky pozvanky na akcie A.Dubravca, cestovatelske diskusie a pod.

Ku kazdemu pristupujeme rovnako a to napriek tomu, ze my sme 8 rokov samospravou ignorovani. Necerpame ziadne dotacie z mestskeho rozpoctu, napriek tomu nerozlisujeme a rovnako sa spravame voci vsetkym, aj poberatelom stedrych dotacii.

SoL si po celu dobu drzi pravidla na ktorych bolo zalozene a cti ich.

Osobne podporujem vsetko pozitivne v meste, inak by som neumoznil propagaciu.

A medium ako aj ja som tu atakovany klamarom a jeho obhajcami?
Tak to sme teda dopadli...

Ma to vsak aj pozitiva. Citatel si uvedomi, ze klamat nie je problemom ani tam, kde je klamstvo preukazane pisomne a nespochybnitelnymi faktami.
Kto verejne klame tu, je iste, ze nebude klamat inde?

\\\"Pravda je jednoducha, to lzi su zlozite...\\\"

- - -

Na zaver, za roky ste si uz mohli vsimnut, ze som si na utoky zvykol a kedze utocnici nie su zvyknuti narabat s faktami mozem povedat, ze co ma nezabije, to ma posilni. Otazka je, co obhajovane verejne klamstvo urobi s klamarmi. Nestane sa pracovnou metodou mladych ludi v buducnosti?
anonym | 08-07-2016 23:23:35
Tony nedaj sa odradit blbcom ktoreho sme nepoculi pochvalit len hanit
Miso | 08-07-2016 23:10:04
Ide len o jedno. Prezentuj sa, prezentuj sa, prezentuj sa. Ak toto zvladnes, mas 1/2 uspech. Mlada sered je len dobre premysleny tah hraca, ktory pozera dopredu.
Jablko | 08-07-2016 22:59:42
nepada daleko od stromu.
David | 08-07-2016 22:59:01
Staci si precitat meno Dubravec a Tomcanyi a je to jasne. A ich smerovanie? Uvidite pri najblizsich volbach. Toto bude poistka.
Antilambo | 08-07-2016 22:17:22
za chvilu otvorim chladnicku a tam bude mlady lambo...par tyzdnov bol v usa, aj teraz isiel do chorvatska na bmw a hned o tom vsetci musia vediet...o kazdom jeho prde sme informovani...fakt chora doba, ze sa taketo individua sebaprezentuju a stale sa vtieraju do pozornosti
obyvateľ | 08-07-2016 21:42:20
Kedze na spravu doterajsieho financovania a buduceho financovania si musime pockat tak mam este jednu otazku na odlahcenie a ukludnenie tejto diskusie. Pan Dubravec mozete mi prosim odpovedat ci v minulosti alebo sucastnosti mal alebo ma niekto z tohoto zdruzenia osobne skusenosti s uzivanim nejakych drog ci fajcenim travy? ako nic v zlom
Tomino | 08-07-2016 21:30:47
Anton Dúbravec ml. urobil pre Sereď viac v jeho veku ako ....inak sa opýtam. Čo ste vy urobili pre Sereď? Bludy typu médium ktoré....áno, áno ste super...hľadanie zlého, problémov, všade kde ste je atmosféra ako na Slovane...Nechajte mladého človeka robiť niečo pre mesto, tým Názvom článku ste ho očividne chceli potopiť. Antonovi odporúčam spustiť svoje online médium, určite si nájde viac čitateľov ako SOL, kt. upadajú. Môj názor iba.
usmev | 08-07-2016 21:15:11
...a mohol by byt dalsi clanok ako z komara vyrobit somara...sem sa uplne hodi... :-)
s.i.n. | 08-07-2016 20:43:54
anonym | 08-07-2016 20:32:03 zmysluplné by bolo, keby si prestal chrliť žlč a podnecovať nenávisť a vypisovať veci, ktoré nevieš obhájiť. Za to, čo tu píšeš sa môžeš len a len hanbiť.
anonym | 08-07-2016 20:32:03
Smutná debata na úrovni autora, neviem či to akože novinárovi nedochádza čo spôsobuje svojimi článkami, teraz by to chcelo tlačovku v národnej rade za účasti poslancov NR, by ma zaujímalo čo by hovorili o spôsobe a novinárskej etikete.
A keď ani toto neotvorí ľuďom oči neviem ,neviem.Na rozdiel od pisálkov a kecálkov títo mladí ľudia urobili a robia niečo zmysluplné.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 20:16:06
Nezávislý pozorovateľ | 08-07-2016 19:30:52 | - na tom primitivovi trvam, pretoze len primitiv kopiruje preukazatelne nezmysly, ktore bude musiet obhajit - uz som zvedavy na vyhovorky.

Nauce sa konecne pracovat s faktami - je to narocne, no ma to uspech. Pravdu klamstvom neprepisete, len niekto musi vela gumovat...
nemám s tým nič | 08-07-2016 20:12:22
Prečo tu útočíte na Majka? Dúbravec napísal: My ako zdruzenie dlhodobo nemame povolenie sami pridavat clanky :)
Majko zverejnil fakty, svedčiace o niečom inom a dokazujúce, že Dúbravec nehovorí pravdu. Dúbravec inými slovami povedal, že Majko manipuluje s článkami. Čo sa divíte, že napísal čo napísal? Taktiež ani jediným slovom nespochybnil prácu OZ, tak prečo toľko žlče?
Citatel | 08-07-2016 19:39:00
pre Citatela a spol. | 08-07-2016 19:27:4 - ja som pre Sereď robil už pred 20 rokmi. Ale tou vodou by získali nielen politické body.
Nezávislý pozorovateľ | 08-07-2016 19:30:52
Ten druhý komentár sa týkal predsa niečoho iného. Zaryl som do živého? Nazývať niekoho len tak primitívom, vyjadrovať sa ako 15 ročný chlapec, to je také Vaše.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 19:27:55
Nezávislý pozorovateľ | 08-07-2016 19:08:09 | - som rad, ze nemam tak primitivnych kamosov, ako ste Vy. Ale to neznamena, ze nedostanete moznost svoje verejne tvrdenie dokazat.

Uz ste sa odbavil, orgazmus mate za sebou, tak podme dalej - spochybnite jediny publikovany fakt z clanku.
pre Citatela a spol. | 08-07-2016 19:27:42
mozno by bolo dobre zdvihnut zadok a nieco urobit pre Sered, tak ako to urobili tito mladi ludia! Nie som zo Serede, ale moje deti tam chodia do skol a mam radost, ze tito mladi ludia nemrhaju energiou na hluposti, ale pravidelne daruju krv (Kolki z vas to robia???), organizuju pikniky pre deti, spravuju kniznu budku, cistia mesto a kopec dalsich aktivit. Naozaj chvalyhodne!!! neviem, co je cielom niektorych diskutujucich, ale dufam, ze sa Vam nepodari tychto nadsencov znechutit!
Nezávislý pozorovateľ | 08-07-2016 19:08:09
Pán Majko spolupracuje podľa dolu uvedenej správy s takými ľudmi ako sú ICOCRIM (aka ľudia hrajúci sa na policajtov), ktorých hlavnou postavou je samozvaný generál a podobne. Takže akékoľvek osočovanie iných osôb z jeho strany je podľa tohto nerelevantné. \"Podozrenia GINN sa potvrdzujú - reportér Miloš Majko zo Serede, ktorý bol kandidátom tajnej spolupráce ŠTB pre styk s mládežou (spis zničený v decembri 1989) sa definitívne pridal na stranu ICOCRIM - vlastne bol to on, čo s nimi zorganizoval aj podvodnú tlačovku v Trnave (o meste Sereď) a včera v Komárne (o spoločnosti KOMVAK). Na tlačovke znova predniesli zmes nepodložených a zmiešaných informácií s cieľom našpiniť a rozrušiť verejnosť... veď uvidíte čo nevidieť... Nikdy som nevedel prísť na to, aký výsledok vlastne práca Majka prináša - no začínam v tom mať absolútne jasno - tu je jeho posledný počin...\"
Vlado Ondrejovic | 08-07-2016 18:52:53
Pan citatel, to je dobry napad, ale OZ ma uz v samotnom nazve cielovu skupinu ludi, ktorych chcu oslovit. Pre Vase ucely by mozno bolo vhodne zalozit OZ Stará Sereď :-) Bez urazky
Katky Filovej | 08-07-2016 18:47:33
Preco odpovedate v hadankach? Ake fakty? Jasne vam bolo povedane, ze ste neboli pozvany ako osoba, ale ako cela osadka blogu www.seredonline.sk. Osobnymi pozvankami sa to neriesi.
Citatel | 08-07-2016 18:46:54
OZ pre mladých ste už niečo spravili a teraz spravte niečo pre všetkých občanov Serede (lebo aj starý občania prispievajú do mestskeho). Čo tak začať pitnou vodou. Môže byť?
Katka Filova | 08-07-2016 18:44:14
Nerozumiem celkom, co si mam preverit, kedze s tymito zalezitostami denne pracujem, ale v poriadku :-)
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 18:34:44
Katka Filová | 08-07-2016 18:31:38 | - Katka, preverte si informacie.
Katka Filová | 08-07-2016 18:31:38
Stále nerozumiem tomu (ne)pozvaniu na tlačovú konferenciu... Pokiaľ mi je známe, TK sú verejné pre všetkých novinárov. Keby mali organizátori pozývať každého novinára osobne, no ďakujem pekne... Ja môžem potvrdiť, že aj mne pozvanie prišlo, no nebolo adresované konkrétne mne, ale redakcii, v ktorej pracujem, čo je absolútne bežný postup. Aj tlačové agentúry každý deň zverejňujú zoznam TK, ktoré sa v ten deň konajú, aby sa ich mohli zúčastniť aj novinári, ku ktorým sa z nejakého dôvodu pozvánka nedostala...
No nič, toľko moje zamyslenie... V každom prípade, Tony, ty, aj celé združenie robíte skvelé veci pre Sereď, tak sa nenechajte znechutiť :-)
pre Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 18:26:31
Palec hore. Nepoznám Vás, nie som zo Serede, ale súhlasím s Vami a určite nie som jediná. No a niekomu to proste nedôjde, s tým sa asi budete musieť zmieriť :).
Nezávislý pozorovateľ | 08-07-2016 18:25:15
Buď je pán Majko tak veľmi vytočený, že uverejňuje správy hneď po napísaní s niekoľkými chybami, či už gramatickými, preklepmi a pod. alebo proste nevie ani písať (aj keď je samozvaný žurnalista). A k tomu tie množstvá trojbodiek a infantilných smajlíkov. Nestačila Vám tá vlna publicity, ktorá sa okolo Vás prehnala po minulé týždne, kedy ste sa tvárili v médiách ako seredský martýr, teraz sa ešte musíte odbavovať na skupine mladých ľudí, ktorí konečne robia v Seredi niečo užitočné.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 18:19:54
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 18:11:36 | - priatelu, je nepotrebujem nikoho na mojej strane - ja s vami nebujujem. Vy ste klamal, nie ja.

Vasi kamosi sa ozyvaju a paradoxne neskodia tym mne, ale Vam. Oni totiz nevyvracaju zverejnene fakty, ale primitivne utocia na toho, kto ich zverejnil a tak odhalil autora klamstva. Vam by mali dat kamaratske \"zaucho\" s tym, ze vzdy je cesta cti a priznania si omylu lepsia pre vsetkych, ako sustavne klamat a podaktori dokonca pod \"prisahou\"... ;-)
Lubo | 08-07-2016 18:15:45
Milos, myslel som samozrejme svoju diskusiu s antonom dubravcom . Ale podstata mojho prispevku je taka ista, mam vela podobnych nazorov aj na fungovanie samospravy, ale v tomto si podla mna prestrelil.
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 18:11:36
Tak potom urcite viete, ze MNE mesto ani poslanci nikdy nicim neprispeli :) Teda moj otec mi daval vreckove, neviem ci su to verejne zdroje :) Tak zaco sa maju ludia hanbit? Za to, ze som tu nielen kolektivne, ale velakrat aj osobne zrealizoval aktivity, ktore davaju moznost mladym ludom travit zmysluplne volny cas ? Co sa vam nepodarilo napriek niekolkym pokusom. Vasim zamerom bolo mna urazit, nazvanie zakernym pokrytcom to iba dokazuje :) Nepochybujem, ze sa najdu aj pod tymto clankom zazracne ludia, ktori budu stat na vasej strane, mate tych svojich par fanatickych priaznivcov. Ste manipulator a ani tie uzasne nepriestrelne fakty nie su az tak fakticke, ako to prezentujete :) Tento clanok je na svete a viem, ze tu ostane, ja nemam tym padom co odcinit :)
prepáčte | 08-07-2016 18:04:05
ale už tomu nerozumiem.
Pán Dúbravec napísal, že OZ nemá možnosť vkladať články. Majko zverejnil fakty a všetci nadávate Majkovi. Môže mi to niekto vysvetliť?
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 18:02:55
Dušan Javor | 08-07-2016 17:52:01 | - poprosim, skutocne sa ma nepytajte, kedze ste ma nepozvali.

Marek Habán | 08-07-2016 17:54:05 | - je uplne v poriadku, ze ste to napisali - je to Vas nazor.
Akurat ste nenapisali spravne, kto sa do koho navaza, ale aj s tym som pocital. Este pribudne zopar prispevkov kamosov, ktori si neprecitaju fakty a napriek tomu sa budu Antona zastavat, ale aj s tym som pocital.
Akurat fakty nezmenia. Tie su nespochybnitelne - clanok nie je o mne, ale o klamstve Dubravca o mediu.
Marek Habán | 08-07-2016 17:54:05
Pán Miloš Majko nikdy som sa k Vám nevyjadril a nedá mi nevyjadrit sa teraz. Vám uz to ozaj j...? To vy ste ten co tu mal napisane \\\"co raz poviem svojim detom co som spravil pre toto mesto\\\" ci ako to bolo...Mlady chalan Anton Dubravec narozdiel od Vas nieco robi a vy sa este navazate donho? Vy uz ozaj nemate co pisat? Bavi Vas vobec praca ktoru robite? Lebo kam dojdete kam date prispevok tam je zla atmosfera. Aj vase zhorene auto je vysledok vasej prace.Dlhodobo ohrozujete svoju rodinu a seba to nieje vyhrazka ale fakt ktori sa domnievam. Zacnite robit nieco uzitocne pre toto mesto a nie neustale hladat nedostatky a rypat sa v nich a poukazovat na to co je ake zle. Z vasich clankov a prispevkov ide sama negativita to asi aj preto vam zdochli tie tujky pred domom...Nikdy by som sa neznizil tak aby som Vám tu nieco napisal ale toto ste posrali uplne s p.Dubravcom ml. z mojho hladiska .Je to moj nazor a mal som potrebu to sem dat.
Dušan Javor | 08-07-2016 17:52:01
Ale stále mi nedá sa Vás opýtať prečo tam SOL nebolo aby mohlo mat odpovede na všetky otázky ktoré potrebuje?
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 17:51:19
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 17:34:22 | - Pan Dubravec, nechavate sa uniest emociami.

Vase vyjadrenie: \"debilna poznamka o tom, ze by sa ludia mali hanbit, ze mesto prispieva na Mladu Sered, ci Priestor, to je len ceresnicka na torte :)\" dokazuje Vas zaujem za kazdu cenu manipulovat verejnu mienku.

V clanku je totiz toto:
\"A ano, aj sa sa zaujímam o veci verejné. Pán Dúbravec, ste synom pooslanca MsZ a Vy ste tu verejne napísal: \"pretoze viem, ze kazda jedna poznamka, ktora tu padla, je blud a vysledok mindrakov niektorych ludi :)\" - pán Dúbravec, verím, že nielen ja ale ďalší občania dožadujúci sa svojho práva poznať na čo sú aj ich peniaze vynakladané, sa budú hanbiť, že ich poslanci MsZ pridelujú aj človeku, ktorý sa na vec a potrebu kontroly verejnosti pozerá Vašimi očami a Vašim myslením.\"

Pan Dubravec, ste zakerny pokrytec - je to o Vas, Vasej osobe a Vasom spravani - a NIE O ZDRUZENI.

Stale viac a viac sa branite tym, ze do veci prave Vy vasimi vyjadreniami zatahujete zdruzenie. Som Vam povedal, nepochvalia Vas...
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 17:44:26
Dušan Javor | 08-07-2016 17:32:19 | - som rad, ze ste potvrdili to, co som napisal. Potom ma ale prosim nezatazujte s otazkami, preco som neprisiel. Vdaka.

anonym | 08-07-2016 17:33:55 | - povazujem za chrapunstvo najhrubsieho zrna pisat prispevkz, ako je ten Vas.

Verejne som vyhlasil, ze podporujem a schvalujem cinnost Priestoru.

Je mi iuplne jedno, kto je na fotkach a neriesim ani ostatne prispevky.

Clanok je o obvineni Dubravca, ze SoL zamedzuje niekomu pisat. Samotna autorka TS ma uz roky aktivne prava vkladat clanky na SoL. Neriesim, preco tak neurobil nik, nestrpim vsak klamstvo voci SoL.

Ano, ludia vnimaju, kto, ako a co pise. Prave preto je clanok podlozeny dokazmi. Necitim potrebu byt v spore a nie SoL alebo ja sme diskusiu vyvolali.

Pan Dubravec vie coho sa dopustil a aj to, ako to moze napravit. Dalsimi utokmi a dokonca spochybnovanim relevantnosti registracii urcite nie.
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 17:34:22
Pan Majko, uz staci :) Divadlo z toho robite vy a ludia to vidia. Ja som povedal nieco, co je pravda, nemame pravo pridavat prispevky. Mozno niekto osobne ma, ale nema pravo pridavat nieco za zdruzenie ako sukromna osoba. Spajate veci, ktore sa nemaju spajat, clenovia Mladej Serede tu ani nemali byt spomenuti a debilna poznamka o tom, ze by sa ludia mali hanbit, ze mesto prispieva na Mladu Sered, ci Priestor, to je len ceresnicka na torte :) Viete, ako vas ludia vnimaju, tymto tomu iba pridate, aj ked viem, ze nemate co stratit :)
anonym | 08-07-2016 17:33:55
Myslim si,ze som pomerne tolerantny clovek,ale toto p.Majko uz asi presahuje vsetko mozne.Cim sa tí mladí ludia previnili?Nebude problem len v tom,ze na fotke je syn primatora Tomcanyho,co vam zdviha adrenalín? Mozno by bolo dobre pomenovat veci spravnymi menami a neschovavat sa za vymyslene p.coviny!
Dušan Javor | 08-07-2016 17:32:19
Pán Majko pokial viem boli ste pozvaný, bohužiaľ nie vy osobne ale SOL ako médium, ako aj viacerí novinári na raňajky pred slávnostným otvorením a krstom.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 17:25:36
Dušan Javor | 08-07-2016 17:14:52 | - v prvom rade tlacovka - nebol som pozvany.

A v druhom rade nie je to moje divadlo, ale Dubravcove. Moja je VYLUCNE OBRANA PRED JEHO VEREJNYM KLAMSTVOM.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 17:23:34
lubo | 08-07-2016 17:08:52 | - lubo, neviem preco pises o svojej diskusii - je spolocna.

Mylis sa, neviem kedy kto za ake OZ vystupuje a nie je to ani podstatne v momente, kedy clanok nie je o samotnom OZ, ale o utoku konkretnej osoby (ukazujucej sa v oboch skupinach) na medium.
Citatel dava legitimne otazky, no nedostava ziadnu zmysluplnu odpoved.

Aktualizujem ho o priamy nasledok, ktory nepremyslene verejne vyhlasenia sposobuju.

Ppriatelu, kazdy si musi zhodnotit co, kedy, ako a kde verejne napise. Ja mam vysvetlovat nejakemu Podmanickemu ze SoL nikdy nemalo, nema a nikdy mat nebude rozdielny meter na obcanov? Pre mna to je fakt a uplna samozrejmost. A vysvetlovat moze ten, kto vypustil neoverene informacie.

Vo viac ako pol hodinovom telefonate som Dubravcovi jasne a zrozumitelne vysvetlil ako sa veci mali a maju a aj to, kde konkretne je szstemova chyba, ktoru som ale nesposobil ja a ja ju ani neviem opravit.

Prave preto - ziaden vitaz a porazeny, su a budu len porazeni. A najviac ludia, ktori za nic nemozu a niektorym cely zivot len platia...

Takze najskor je potrebne identifikovat kto a v com urobil chybu. Ja som SoL, principy na ktorych stoji a jeho tvorcov branil vzdy ked boli v prave a tak budem konat aj v buducnosti.
Dušan Javor | 08-07-2016 17:14:52
Pán Majko v Seredi je povinnosť uverejniť celé financovanie výhradne na SOL? Veď predsa vydajú tlačovú správu, ktorú si sem kľudne možte dať. Tak, načo tento trápny a nedôstojný cirkus. Prečo ste neboli na tlačovke novinárov, kde ste mohli klásť všetky otázky na ktoré by ste chceli odpovede? Ďakujem.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 17:10:03
Hmmmm | 08-07-2016 17:00:18 | - smutne su osudy ludi, ako ste Vy. Tych, ktori pod svojim menom nedokazu napisat ani riadok a robia zavery aj za druhych.
Co, zosumarizujeme Vase dnesne prispevky, nech sa ludia pobavia?

Nechcem nasepkavat, le clanok nie je o mne - ja Priestor verejne podporujem a ani slovom som neutocil na samotny projekt.
Clanok je o mladom Dubravcovi, ktory utocil na medium a verejne klamal o nemoznosti zdruzenia pisat do media.

Neviete citat, alebo preluskat fakty?
lubo | 08-07-2016 17:08:52
Miloš, nepáči sa mi sposob akým si zneužil aj keď anonymnú, ale moju diskusiu. Takisto, že tam zaťahuješ rodinného príslušníka, ktorý s tým nemá absolútne nič spoločné. Pletieš dve rozne OZ. Sú to predsa iné OZ! ale to ty dobre vieš. Chlapci sú majú ideály, trošku neštastne sa vyjadrili (resp. nevyjadrili) k dotáciam od mesta, ale to nie je dovod na takýto útok! Veď predsa napísal, že sa k tomu vyjadrí, a zverejní presné čísla, prečo teda nepočkať a hneď atakovať?
Hmmmm | 08-07-2016 17:00:18
Tak toto je hnus. Velebnosti, jdu blít. Nečakal som, \\\"žurnalistika\\\" dokáže takto klesnúť... Ako smutne vie dopadnút život, kde bojuje pán Majko s neziskovým združením:( kde pozitívne a dobre veci idu bokom lebo stále ho boli, ze musel opustiť priestor v kine Nova :/ ako je veľmi smutne, ze sa musi odbavovať na mladom človeku, ktorý sa snaží niečo pre mesto spraviť. Veľmi smutný príbeh, smutného novinára.
pre štyri nuly | 08-07-2016 16:45:04
môžete mi prosím povedať, prečo je Majko zmrd? Lebo ja som to nepochopil. Možno slabšie chápem, ale aj takí sme na svete.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 16:06:19
0000 | 08-07-2016 16:04:39 | - od styroch nul to sedi... ;-)
0000 | 08-07-2016 16:04:39
Majko vy jste dobrej zmrd👌🏻
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 16:01:02
Pan Dubravec ml. nepacilo sa Vam, ze idem uverejnit clanok, kde vysvetlujem Vase klamstvo.
Netrvalo dlho a tu mate priamy nasledok Vasho konania - uverejneneho klamstva v diskusii pod clankom o ktorom bola rec:

Ján Podmanický | 08-07-2016 14:10:48 |
pan Majko, zaujimalo by ma, preco zdruzenie Mlada Sered nema opravnenie prispievat do vasho media. Neopakujete snad, ze kazdy obcan ma pravo prispiet a aj si moderovat diskusiu? Ci nepresli vasim prisnym vyberovym konanim? Mate na kazdeho iny meter alebo ako to maju obcania chapat? Ci tieto otazky nie su na mieste lebo ste neni verejna osoba takze mi neodpoviete lebo nemusite?
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 16:00:41
Mate uplnu pravdu, vobec o nic nejde :) Vrchol celeho clanku je titulka, tou mi mozno uskodite medzi vasimi citatelmi :) Co bol vas primarny ciel, narozdiel odo mna :)
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 08-07-2016 15:56:10
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 15:42:34 | - pan Dubravec, ale, no... Ved vlastne o nic nejde. Akurat mate analyzu nevychazdzajucu z osobnych pocitov, ale s faktov.

Nie ja som atakoval Vas, ale Vy ste spochybnil zakladny princip fungovania media a vo Vasom poslednom prispevku aj registracie. Brrrrr... Mozno Vy s takymito praktikami zijete, ja to nemusim. Pytajte sa tych, ktori registracie vykonali, ci konta uy vyuzili. Vyhnete sa dalsej blamazi.

A o utokoch som Vam povedal - mna do nich neratajte, ja anonymne nepisem. Poskodeny ma pravo branit sa - ZASADNE SOM NA STRANE POSKODENEHO.

Vy ale vyzadujete cenzuru mojou osobou. Pan Dubravec, ja som tu dobu zaszil a zazil som aj cenzuru uradnika MsU voci mne. Nie, nevolajte po cenzure. Obmedzovanie prav v jednom totiz pokracuje v obmedzovani prav v inom a konci obmedzenim prav vo vsetkom...
Anton Dúbravec ml. | 08-07-2016 15:42:34
37 minutovy hovor, ktory ma mal vyrazne upozornit, ze takyto clanok bude uverejneny, to som bol zvedavy. Nuz bulvarna titulka, no nic viac.

Tak k viacerym bodom:

1. Ja, Miroslava, Peter a dokonca ani moj otec, ktoreho ste sem zatiahli uplne zbytocne, nie sme Mlada Sered. Traja z nas su clenmi zdruzenia, no ako ste si urcite vsimli, v diskusii som vystupoval pod svojim menom, neskryval som sa za zdruzenie, to by som si nikdy nedovolil k projektu, ktory som spoluzakladal, vytvaral jeho stanovy, organizoval vacsinu doterajsich eventov. Napriek tomu mam podozrenie, ze aj povolenia, ktore su teraz aktivne, neboli aktivne cely cas.
2. Mlada Sered a KC PRIESTOR su dve rozne zdruzenia, neviem preco ocakavate od predstavitelov Mlada Sered, aby sa vyjadrili k financovaniu
3. Napisal som, ze k financovaniu sa vyjadrime, ale nie je v nasom zaujme kvoli tomu posielat ludi na web, kde ludia diskutuju anonymne, negativne a znizuju sa k osobnym utokom
4. To, ze ako zdruzenie nemame moznost pridavat clanky, je fakt, ktory ste tu potvrdili aj vy. Nase konto nie je verifikovane, koho vinou, to je druha vec, faktom zostava, ze akykolvek material, ktory sme tu uverejnili, presiel vasimi mailovymi adresami.
5. Nikdy som nepoprel potrebu kontroly verejnych financii, zmluvy o nasich dotaciach su dostupne online. Nad ramec planujeme rozclenit, kto akym dielom k vzniku centra prispel
6. Povedali ste mi, ze by bolo korektne sa ospravedlnit za moj komentar. Nuz tazko sa ospravedlnit ludom, ktorych nepoznam menom. K moznosti uverejnovat clanky som sa vyjadril, je to fakt a nie az take hrube klamstvo, ktore sa vas bytostne dotklo.
7. Ja ak budem mat potrebu napisat vlastny clanok, ci reakciu, mam na to vlastne kanaly, nepotrebujem k tomu seredonline. *Rovnako ako vase bulvarne taktiky, ktorymi mi chcete uskodit. Navyse rozhodovanie za nase obcianske zdruzenie nie je v mojich rukach, aj ked sa tu snazite navodit takyto dojem.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign