Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Prichádza prebudenie - dodávatelia Váhostavu sa boja krachu!

Miloš MajkoDátum11. 10. 2014 23:20:20TémaEkonomika

Hlavne na sociálnych sieťach je možné nájsť zúfalé sťažovanie sa podvedených a podľa všetkého okradnutých dodávateľov gigantického Váhostavu na ktorý bol daný návrh na konkurz. A práve na sociálnych sieťach ľudia rieša to, čo by mali riešiť pred luxusnými vilami majiteľov a top manažérov firiem dlhujúcich milióny mnohokrát malým firmám a živnostníkom.

A ešte niekde by mali byť oprávnene nasratí a podvedení podnikatelia - pred NR SR  a poslancami, ktorí schválili  tak tupé zákony, ktoré takúto prax do podnikania umožnili zaviesť.

Sociálna sieť je v podstane jednou veľkou krčmou, v ktorej sa kopa tém a problémov preberie, no v krčme aj zostanú...

 

!!! MY VÁM NEZAPLATÍME....ALE VY ODVEĎTE DANE NA ČAS !!!! AKÉ SLOVENSKÉ !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------
!!! ČÍTAJTE !!! >>> Branislav Neslušan ---- " Kamarátovi živnostníkovi visia 120.000,- Eur.
A čo je na tom najzaujímavejšie ????
Z peňazí, ktoré sme nedostali, sme museli ŠTÁTU NAČAS zaplatiť 20% DPH ..... 20% z peňaazí, ktoré sme nedostali a ktoré nikdy nedostane
Vitajte u kkt-ov na dvore....!!!!
JA som našťastie pred rokom a pol vycúval od týchto podvodníkov. Radšej z ruky do huby, ako kvôli smradom spadnúť na hubu !!!
KTO si to odserie najviac ???
No predsa ZASA len živnostníci, ktorí makali na Širokého širokú RIŤ a vilu na Bahamách, na mostoch a diaľniciach ZADARMO, v každom počasí, vo výškach od rána do večera .... a čo ich rodiny ? Určite sa niektoré ženy s mužmi pre nedostatok peňazí rozvedú...... No a ako BONUS dostanú za nezaplatené odvody ZP a SP, od daňového úradu upozornenie pre podozrenie z trestného činu z krátenia dane a poistného !!! Tento to posunie exekútorovi, ktorí si prihodí 400% - tnú prirážku NAVRCH a tí, ktorí makali na Širokého vilu, možno skončia aj s deťmi na ulici a v tom lepšom prípade v BASE.
Vitajte v krajine plnej istôt !!!!!!!!!!!!!!!!

Mladá Zmena ---- " Toto veľmi dobre poznám! A zákon? Ten u nás chráni podvodníka!Tak ďalej seďme na zadkoch a otáčajme sa chrbtom jeden k druhému! "

Milan Kulich ---- " bolo by slušné, keby aspoň povedali, viete čo nefakturujte, lebo aj tak tie peniaze neuvidíte " !!!

Zdroj: FB


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
gulak | 30-03-2015 14:51:01
Takýchto dátumov,tu od vzniku samostatného Slovenska bolo habadej a nič sa nezmenilo..pokiaľ sa všetci pracujúci ľudia nedajú dokopy a nebudú ťahať za jeden povraz..tak skutek utek..jediný ako taký štrajk bol štraj šoférov pred 5 rokmi...vtedy sa k tomu mali pridať aj ostatní pracujúci,ale v boji proti zdieraniu štátu zostali sami..samostatné štrajky..učiteľov,či zdravotných sestier...to je odsúdené k zániku....všetci politici sa boja jednej veci a to ulice..bohužial sa zatiaľ nenašiel žiaden Človek...čo by dokázal zjednotiť ulicu a politikov,sudcov,prokuratúru vyhnať od koryta...
Peter | 29-03-2015 10:42:39
Dobre si vsetci zapamatajte tieto udalosti a datumy!Ak sa vo volbach nic nezmeni,tak zbohom zdravy rozum ,republika a pravo!Dufam ze toto presvedci slovac aby sa pri volbach zamysleli a volili zo skusenosti prezitych v poslednom obdobi!Nezabudajme ze ciste svedomie nema nikto z tych darmozracov co sa tam prizivuju uz 25 rokov a este sa tym chvalia!
vrrr | 28-03-2015 20:11:00
Ten hlavatý Fico je taká škaredá chrasta ktorej nie a nie sa zbaviť !!!
toto | 28-03-2015 20:04:26
chce fakt skutočnú, ale skutočnú revolúciu. Boľševickú. Brusel je sebranka svíň a chrapače. Stačí sa pozrieť na tých našich chrapačských ministrov, ako si z ľudí robia p....u a vysmievajú sa nám do tváre. Veľká škoda, že na moste pri Kuriľanoch v čase betonáže a jeho zrútenia nebola na exkurzii celé Slovenská vlády a slávni poslanci parlamentu. Veľká škoda. Žiaľ boli tam nevinní už teraz mŕtvi robotníci, na ktorých rodiny sa štát z vysoka vysral. Dúfam, že sa tej novej revolúcie, ale nie sametovej určite dožijem, a tesári budú môcť uplatniť svoju zručnosť.
svinstvo | 28-03-2015 14:24:22
To je veru slovenské: robotu sprav ale odmenu nečakaj. Ľudia majú asi žiť zo vzduchu!!
gastan | 27-03-2015 22:34:36
No čo šikovní odrbali \\\"čvargu\\\".
Najskôr živnostníkov prinútili urobiť s.r.o-čky aby vzápati zaplatili licencie a potom vtichosti kryjú chbát gaunerom.
Pred nedávnom pán súdruh Ficko vypustil z tej svojej múdrej riti, že vraj si musíme zvyknúť na to , vraj kto má peniaze má v demokracii aj lepšiu právnu ochranu. Dožil sa rána.
Buď sme už úplne odzbrojení alebo sme totálny idioti.
Pokial bude náš právny systém stáť na princípe: Si zločinec lebo si nakopal riť susedovi, ktorý Ti osral plot, poriadok tu nebude. To akože teraz chcete, aby sme vám zaplatili z našich daní o čo vás odrbal Široky?
Obeste Širokého, vypálte to od parlamentu po úrad vlády a dám vám aj zo svojho.
Slušnosť a rešpekt nepríde len tak sám od seba.
Čvargu zapriahnu do káry, odzbroja ju, vraj kôli kriminalite a majú ju kde ju mať chcú. Prdneš si nahlas na ulici a aby si mal strach, že budeš mať problémy pre nedovolené ozbrojovanie.
Nikto nám nezakáže aby si neurobil poriadok vo vlastnom
štáte.
Už by asi bolo na čase, lebo gauner urobí zas len gaunera.
Treba im ukázať , že máme u riti ich právnu ochranu. Nech triesky lietajú. Alebo chceme ďalej čakať na legislatívcov?
To ozaj nemá konca.
Treba začať.
Tak napríklad na VELKÝ PIATOK.
A netreba k tomu volať politikov.
Treba konečne urobiť odvážny rez.
Nemáme čo stratiť.
Získam konečne rešpekt susedov.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 22-10-2014 20:24:50
... tak velmi by som sa chcel mylit ...

http://ekonomika.sme.sk/c/7405981/dodavatelia-vahostavu-peniaze-neuvidia-firma-dlhy-skrtne.html
matka tereza | 12-10-2014 22:58:33
nie je problem nasytit chudobnych,ale problem je nasytit bohatych.
shelley | 12-10-2014 22:26:21
Ja iba opätovne uvádzam citát Karla Havlíčka Borovského (1821 - 1856):
Kde není národ zachovaný a vzdělaný, tam je marné svrhovati revolucemi staré vlády, neboť se zas dříve nebo později všechno zlé navrátí.
.-.-.-.-.- | 12-10-2014 11:52:45
Tak z toho asi vychádza, že väčšina Slovákov sú blbí ako plte. A tie 3-4 percentá sú vychcaní hajzlíci, ktorí tou väčšinou v pohode manipulujú. Ak je to skutočne tak,vôbec nemá význam burcovať národ voči svinstvám, nespravodlivosti, resp. spravodlivosti ala ŠIROKÝ, FICO a spol. Ak sa nájdú ďaľší dodávatelia prác pre Váhostav/ a tí sa už našli/, tak je to ich problém. Doprastav odrbal stovky, možno tisícky subdodávateľov. Vinu zhodil na Poľsko. Však mu nezaplatili. Len nedokážem pochopiť, prečo to zhodili na plecia subdodávateľov a nie na vlastné.J8j šak by si finančne ublížili ako hlavní vinníci.Preto treba trestať nevinných subdodávateľov. Nebudem sa vôbec s tým rozčulovať. Ak dopadnú podobne, ako tí doterajší dodávatelia, bude to len ich problém, ale nech sa nikomu nesťažujú, nech držia papule. No a keďže podľa triezvych odhadov tých vychcancov je cca 4 % potrvá to ešte pár generácií, kým Slovák príde konečne k rozumu a pochopí čo je normálne a podľa toho sa aj bude správať. Keď to takto pôjde ďalej, ľudia už nebudú mať ani chuť na ďaľšiu revolúciu. Ak sa im to náhodou podarí, no to bude veselo. Najmä pre tie 4 percentá
Marek Sladký | 12-10-2014 09:43:08
Žiaľ na Slovensku je to tak. Sponzori a ich lokaji sú chránený ako zver pred vyhynutim. Preto musia mať na gen. prokuratúre a súdoch svoje ovce aby mohli páchať takéto svinstvo na ostatných 60% voličov iných strán. Ale prídu voľby a ľudia budú opäť voliť istoty chudoby :(

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign