Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | SOL archív | Reportér 24

Najhoršia je mlčiaca väčšina
Označenie inzercie
Sereď Online

ISSN 1337-8481   Dnes je 18. 3. 2020, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Wifina - internetove pripojenie pre verejnost
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
FOTO
Označenie inzercie
ŠKOLA DEMOKRACIE
Označenie inzercie
EXPEDICIA BALKAN 2014
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
Lekáreň
Údaje o lekárskej službe na dnešný deň nie sú dostupné.

Kino Nova
Múzeum Sereď
Farnosť Sereď
Označenie inzercie
Historické fotografie
Sereď
Označenie inzercie
Linky
Videá

Degenerácia u niektorých ľudí dosahuje neskutočných rozmerov. Prestávajú mysliet vo viere, že sa ich tak svet okolo netýka.

Miloš MajkoDátum13. 07. 2018 16:10:00TémaTak to vidím ja...

Smrť človeka je zpravidla dragédiou, pri ktorej sa chtiac niechtiac väčšina z nás zamyslí nad hodnotami života.

Iba pred niekoľkými dňami sme na stránkach našich médií uverejnili žiadosť policajného zboru adresovanú širokej verejnosti o identifikáciu v rieke Váh nájdeného utopeného človeka. Už z textu e-mailu zaslaného nielen do našej redakcii vyplýva, že aj PZ si uvedomuje, o aké fotografie ktoré jednoducho musia byť súčasťou výzva sa jedná.

Dobrý deň,

Seredskí policajti pátrajú po totožnosti utopeného muža, ktorého našli v sobotu v rieke Váh. Fotografie nie sú určené pre slabšie povahy. Ďakujeme za pomoc.

S pozdravom

mjr. JUDr. Mária Linkešová
hovorkyňa KR PZ v Trnave

Nemáme vo zvyku robiť články takpovediac "od stola" a z oznamov, žiadostí PZ a pod. robiť priložením niekoľkých dodatkov senzačné články hraničiace s objavením nového kontinentu a tak tomu bolo aj pri zverejnení tejto žiadosti PZ. K čitateľovi sa dostala bez akýchkoľvek úprav. Vrátane priložených fotografií.

Ako samotný článok bol jasne a zrozumiteľne označený ako TLAČOVÁ SPRÁVA s autorstvom KR PZ, tak autor fotografie bol identifikovaný  KR PZ.

Na základe tridsať ročnej osobnej praxe v tvorbe médií som si istý, že PZ by nežiadal o uverejnenie takýchto fotografií, keby identifikácia mŕtveho bola bez nich možná.

Článok (aj keď to nebola naša povinnosť) sme označili nasledovným oznamom:

Upozornenie !!! Otvárate článok, ktorého obsah môže byť určený iba pre dospelých! Článok alebo diskusia môže obsahovať vulgarizmy, sexuálne scény alebo zábery nevhodné pre maloleté osoby!  Kliknutím na tlačítko OK potvrzujete, že ste plnoletá osoba, sexuálne orientovaný materiál v článku Vás neuráža, nepohoršuje a na článok vstupujete dobrovoľne, neposkytnete a ani priamo či nepriamo neumožníte prístup k materiálom v článku osobám mladším ako 18 rokov.  Ak nespĺňate všetky podmienky, kliknite na voľbu ZRUŠIŤ a neotvárajte článok !!!

V ozname, vlastne výstrahe sú priamo uvedené dôvody, na základe ktorých by mal každý čitateľ zvážiť, či obsah bude, alebo nebude pozerať. Napriek jasnému a zrozumiteľnému upozorneniu sa v diskusii od čitateľov objavili aj takéto príspevky:

Mirka | 10-07-2018 00:01:14 |
Tieto fotky ste si mohli odpustiť😢Určite sa dá zistiť aj inak totožnosť muža.A inak klobúk dolu pred záchranármi,ja by som na toto žalúdok nemala.

Michaela | 10-07-2018 01:10:25 |
Suhlasim. Tie fotky uplne nevhodne takto ukazovat mrtvolu. Chvela som nahliadnut ale ved to sa nedaaa!!

Simona | 10-07-2018 03:08:47 |
Tieto fotky su absolutne nevhodne.bohato by stacila jedna.Neviem co pri identifikovani pomoze s prepacenim \"hola rit\". Dufam ze na Vas uz konecne niekto poda trestne oznamenie...

Mimi | 10-07-2018 07:02:14 |
Ste neni normálny ...... vaša drzosť a necychovanost nemá hraníc....
súhlasím s tými fotkami ste to prehnali naozaj ....

Lukáš Račkovič | 10-07-2018 09:30:42 |
Pan majko toto je trošku cez zverejnovat fotky mrtveho bez cenzury, nenapadlo vas ze ten clovek ma najeku rodinu ? Myslite si že sa to chcu dozvedieť takto pomocou vasej uzasnej stranky sered online ? Žiadna ucta chce sa mi z vas vracať. Pekny den a viacej rozumu k zverejnovaniu podobnych prispevkov 👌🏽

Onanym | 10-07-2018 09:46:49 |
Akoze fakt. Toto je uz mimo. Ste normalni?! Chapem, ze proste treba identifikovat.. Ale toto.. Fuj

NEZNÁMA | 10-07-2018 11:59:07 |
Suhlasim s Vami...Identifikovat sa da aj ibymi sposobmi a nie takto verejne dat fotky..Pan Majko uz by bolo na case aby Vas zacali riesit toto je uz naozaj moc!!!Zamyslite sa ze osoba ma aj rodinu...

a dokonca aj príspevok s týmto obsahom:

Fakt ? | 10-07-2018 10:01:32 |
Majko ty nechutny prasiak....ty fakt nemas chrbtovej kosti ? Nemas ani kusok ucty a zdraveho rozumu ? Ty si dovolis verejne taketo fotky mrtvoly dat na stranku kde urcite nechodia len ludia 18+ ? Ty si jeden neinteligentny clovek co ma tak zvratenu mysel jak alkoholik zaludok po stafete senkov v dolnych honoch.... uvedom si uz co robis a ze ta nenavidi cele mesto...Ty si seredsky Fico...nikto ta tu nemusi a uz duplom nie po tom ako absolutne nerespektujes ostatnych....sebareflexia ti neskutočne chyba ty tronťoš

Najskôr som chcel diskusiu ignorovať, následne sa voči príspevku   Fakt ? | 10-07-2018 10:01:32 |  brániť právnou cestou, no nakoniec som sa rozhodol pre túto formu komunikácie s verejnosťou. Nie preto, že by som od autorov citovaných skutočne primitívnych príspevkov pre osobu denne uplne zdarma no vo verejnom záujme obdobné oznamy hlavne od PZ uverejňujúcu v našich médiách, ale z dôvodu zamyslenia sa. Zamyslenia sa nad spôsobom fungovania sveta, nad súčasným stavom spoločnosti, vnímania vecí verejných nami občanmi a - hlavne nad postupnou nepopierateľnou degeneráciou značnej časti populácie zpravidla stále ťažšie rozlišujúcej virtuálny svet internetu (hlavne vďaka sociálnym sieťam) od reálneho života. 

Stále častejšie sa stretáme s robením zásadných záverov a vytvorením si názoru bez akéhokoľvek poznania faktov o veci a dokonca aj bez prečítania si celého textu článku či správy. Ide o neskutočne povrchné vnímanie diania okolo nás a tak namiesto jednoduchej otázky príde k tomu, že Mirka spolu s ďalšími verejne napíše, že mŕtveho človeka dokážu čitatelia identifikovať aj inak (hlavne bez fotografií) - nie, nesmejte sa, oni to fakt napísali - Michaila napíše, že je nevhodné takto "ukazovať mŕtvolu" - neberie do úvahy, že nie je na výstave umeleckých diel, ale číta materiál, ktorým sa polícia snaží o identifikáciu neznámeho mŕtveho človeka - Mimi konštatuje, že naša drzosť a nevychovanosť nemá hraníc a Simona dokonca uvažuje nad tým, kedy na mňa niekto za zverejnenie výzvy POLÍCIE podá trestné oznámenie.

A tak rozmýšľam, či sa smiať, alebo plakať aj keď by takto rozmýšľať mali skôr autori citovaných príspevkov...

Diskutujúcemu  "Onanymovi"  fotografie evidentne ubrali chuť od obeda na dovolenke v Chorvátsku a Lukášovi Račkovičovi sa chce zo mňa zvracať.

Nuž a v prípade diskutujúceho  Fakt ? | 10-07-2018 10:01:32 | - ? Keď som sa už rozhodol neriešiť ho právnou cestou, nebudem jeho primitívne  vyjadrenia na moju osobu ani ďalej komentovať. Myslím si totiž, že on chudák je potrestaný už dosť...

- - -

Priatelia, ak ste si v túto dovolenkovú dobu našli aspoň trošku času na zamyslenie nad vyššie publikovanými slovami, som rád. Zároveň pevne verím, že médiá aj napriek  takýmto útokom niektorých ľudí neprestanú  byť polícii nápomocnými ani pri takto tragických udalostiach a že identifikácia aj tohto utopeného vo Váhu bude úspešná.

V našich médiách výzvu PZ SR dokopy videlo viac ako 20 000 ľudí.

- - -

V týchto chvíľach bol do redakcie doručený ďalší e-mail  KR PZ k predmetnej veci. O chvíľu bude uverejnený znovu bez akýchkoľvek zmien a úprav.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Hmmm | 16-07-2018 20:12:09
Pan Majko nechcem byt zla ale aj ja som otvorila clanok bez upozornenia a uz tam bolo aj par komentarov. Ak Vas to urazilo tak pardon ale je to pravda.
anonym | 16-07-2018 18:14:29
pre Ale ale :S niektorymi nazormi p.Majka sa nestotoznujem,ale zasa budem objektívni.Upozornenie pod clankom bolo a bolo tam hned.To bolo totiz prve,co som si hned vsimla.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 16-07-2018 13:51:57
onanym | 16-07-2018 13:49:57 | - OK - akceptujem.
onanym | 16-07-2018 13:49:57
Miloš Majko | 15-07-2018 18:22:51 - Preboha pan Majko, nebolo to absolutne myslene, ze ste id**ti, proste mi to prislo - ano cez obed - nechutne. Chapem, ze taketo situácie su proste asi nevyhnutne. V zivote by som Vas nenazval tak, ako \"spoludiskutujuci\". Ak sa Vas to dotklo, tak pardon. Ospravedlnujem sa. Pre mna islo o momentalne vyjadrenie pocitov. Nic viac, nic menej.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 15-07-2018 18:22:51
Onanym | 15-07-2018 16:24:44 | - analyza tlacovej spravy, resp. diskusie pod nou a nasledne napisanie tohto clanku mi zabralo cez 5 hodin vlastneho volneho casu.

Prave od Vas, dlhodobeho citatela som ocakaval aspon slovo sebareflexie, kedze ste to bol aj Vy, kto \"pochyboval\" o nasej normalnosti...
Onanym | 15-07-2018 16:24:44
Myslel som, ze ste demokraticke medium... A myslel som, ze kazdy moze vyjadriť svoj nazor. Mylil som sa. Cize uz sa zacnu zverejnovat údaje, kto kde bol a co robil?! Skoda. Cital som to tu rad a myslom, ze vela hejtu som nenapísal..
Icequeen | 14-07-2018 14:06:58
Tak ja naozaj nechápem, keď si niečo nechcem pozrieť nepozriem si to, keď vidím ze už prvá fotka je zle, tak ďalšie fotky vypnem, nemusím riešiť co vhodné je a čo nie. Je to dvojsecne, na jednej strane, áno, rodina zosnulého nebude nadšená že koloju, na strane druhej ak ho vďaka tomu niekto identifikuje aspoň budú vedieť co je s ním. A ak si o niekom myslím ze je neinteligentny, zvrateny a nenávidím ho tak mu nepridávam na popularite sledovaním jeho článkov.... Chorá doba. Ak sa vám niečo nepáči tak v hornom rohu je tlačítko \"X\".
Denisa | 14-07-2018 01:15:41
Ja som si fotky este na fb cez kreu pozrela... Je to neprijemne, ale co ak nahofou by som vedela kto to bol a vela by sa vyriesilo. Keby sa to stalo mojmu znamemu, rodine a niekto honl identifikuje, tak to pomoze. Pred 15r som videla ako pani na krizovazke vyletel mozog z hlavy. Bolo to b januari, v piatok po 14h...nikto nechcel byt svedok. Ja som bola, pomohlo to objasnit pripad a veci okolo toho. Nemam ptoblem podat pomocnu ruku. Pred 2 ci 3t som sla zaviezt starsieho synceka k babke a pred fandlyho skole lezal v strede cesty chlao. Vsetci mudrlanti dali 4 smerovky a zvesela ho obchafzali ankukali ako primitivi!!! Zastavila som vedla neho, stiahla okno a pytam sa je vam zle? A hned vravi, prosim vas je mi zle, zavolajte mi zachranku. Auto som dala presne pred vchod zs... Nalozene 7mesacne dvojicky, ktore mi plakali. Pana som zodvihnut sama nevedela. Kazdy iba pozeral, prepacte, ale ano, ako *****any... Asi si mysleli, ze som ho zrazila, alebo ozranovi pomaham. Pomohol mi jeden pan ktory siel okolo. Pytala som sa hned na co sa lieci, zachranku som volala, cakala som 20min fo jej prichodu napriek tomu ze mi deticky plakali. Ale ***** ludia, vytaca ma to a musim byt vulgarna. Preco ste tak netolerantni. Nie kazdy je ozraty... Pan bol po mrtvici a na vselico sa liecil. Vsak vidim ozrateho, tak zavolam msp 159 ze tvoti prekazku a ohrozuje dopravu atd ale ked vidim, ze je niekomu zle tak pomozem. Co ak by mne raz nieco bolo... Mam 35 rokov, ale stat sa mi moze kedykolvek nieco... Ludom chyba empatia, ludskost!!! Mozno tie fotky boli pohorsujuve pre niekoho, ale skuste sa zamysliet, ze co ak by ste ho poznali??? Mozno ho niekto hlada, caka... A on uz sa nevrati...
Slušný občan | 14-07-2018 01:14:18
Ja som síce nečítal komentáre ľudí ale tiež si myslím že tie fotky sem nepatrili. Neviem či by vám bolo príjemné keby nedaj boze vás syn zomrel tragickou smrťou a fotky jeho tela kolovali po Seredi a celkovo po internete. Myslím že by ste inak reagovali...
tony | 13-07-2018 23:54:30
pre ale ale,pocuvaj sralgotka,ked pozeras kriminalku,alebo americky krvak ako arnold odstreluje hlavy,alebo steve segal vrazi noz do oka superovi,vtedi ti da manzelka na oci podusku?urite si ten tip ak zbadas cez den roztvorenu zensku skatulu tak sa poseres.ale spravne, svetove korporacie,vlady potrebuju narody aby sa bali,vtedy sa lahsie ovladaju.co su toto za chlapov.
smrť | 13-07-2018 21:28:35
Smrť je súčasťou života a vždycky to tak bolo.. ten muž nebol nijako dokaličený ani zohavený, bežne mávali ľudia mŕtvych aj niekoľko dní v izbe až potom ho pochovali. Ale je doba keď ľudom nevadia chlapi, ktorí sa bozkávajú na ulici, ale vadí im matka ktorá kojí svoje dieťa a je jej vidieť prsník a pohoršujú sa na facebooku, nevadí im keď vidia na ulici skapínať človeka a chodia okolo ako keby to nebol ich problém, ale keď sa stratí pes tak sa idú zabiť aby ho zachránili. Bežne denne pozeráte horšie videá na stránkach a v Tv, tak nechápem prečo sa pohoršujete keď sa deje normálna vec a treba pomôcť. Začnite žiť naozajstný život a berte ho taký aký je a život a smrť k nemu patria, či sa nám to páči alebo nie.
je aj vedecky | 13-07-2018 20:39:03
dokázané, že ľudstvo postupne hlúpne ...a keby tomu tak aj nebolo, Gaussova krivka nepustí.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-07-2018 19:46:10
Ale ale | 13-07-2018 19:42:48 | - 24 hodin.
Ale ale | 13-07-2018 19:42:48
Ten clanok som otvoril este vtedy ked tam nebol ani jeden komentar a ziadne upozornenie nevyskocilo. Az ked sa vsetci obuvali do toho ze ake nechutne fotky, tak zrazu tak vyskocil oznam. Mozte sa sudit s kym chcete, vase svedomie neoklamete :)
katastrofa | 13-07-2018 19:14:15
Nevedia porozumieť textu, nevedia pochopiť čo i len mierne zložitejšiu pointu, sú úplne stratený v pochopení reality. Si všimnite len, koľko primitívnej reklamy dokážu korporácie zaplatiť v mediach, napr. kyselina hyaluronova, nedokážu pochopiť pravidlá cestnej premávky, španielskou dedinou je pre nich vyriešiť základnú životnú situáciu, je bežné vidieť mamičku s 30-ročným na úrade, ako vybavuje primitívnu záležitosť.

Toto tu v takomto rozsahu ešte pred pár rokmi nebolo, som presvedčený, že za všetko môže virtuálna realita socialných sietí.

Ak sa vrátite niekto z dovolenky zo západnej europy, hlavne z vnútrozemia, tak si všimnite ten rozdiel v chaose dopravy,v arogancii,tá chudoba čo tu je navôkol nás morálna aj materialna celospoločenská, to je niečo strašné.
Registrovaný Miloš Majko Miloš Majko | 13-07-2018 19:00:35
Ale ale | 13-07-2018 18:52:31 | - mate moznost za toto verejne tvrdenie ospravedlnit sa do 24 hodin. V opacnom pripade OSOBNE budem vec riesit pravnou cestou a sudny znalec urci, kedy bol oznam k clanku vlozeny.

Iste ste si vsimli, ze moja trpezlivost a tolerancia je neporovnatelna s beznymi ludmi, no aj ja mam hranice a takto zasadne UMYSELNE poskodzovanie mena SOL a utoky na jeho autorov skutocne NESTRPIM teraz a ani v buducnosti.
Ale ale | 13-07-2018 18:52:31
Ten oznam ste tam pridali az neskor. Takze zase taka polopravda z vasej strany!
Marek Sladký | 13-07-2018 17:03:21
Treba len konštatovať, ako vraví seredsky klasik: že článok nečítali s porozumením. Ale skutočnosť je taká, že naozaj si ľudia neoveruju fakty a najmä nečítajú kto je autor. Všetci nadávajú na Majka (však za všetko v Seredi a v blízkom okolí môže on) ale nebyť jeho projektu SOL, by sme žili v domnienke že všetko je tu v poriadku.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Optik MORVAY AKCIA
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Pridať komentár
iLieky
Označenie inzercie
Reklamna plocha - bannerovy pruzok
Označenie inzercie
Reporteri
Označenie inzercie
Direct real Norea - REALITY
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Papiernictvo Kizze
Označenie inzercie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
LED ARENA
Označenie inzercie
Autopožičovňa Sereď
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Sereď, Slovensko
Jasno
15°
C
72%
Východ 10 km/h
07:02
18:10

Štv

B

23°/12°

Pia

B

22°/9°

Sob

B

22°/9°

Vyhľadávanie
Posledné komentáre
Komentársmutok 11-02-2020 12:40:12:
Tragická dopravná nehoda medzi obcou Šintava a Šoporňa - AKTUALIZOVANÉ
KomentárPolícia Začala trestné stíhanie za zločin v kauze predaja rybníkov v P.Bystrici 08-10-2019 17:02:12:
Sereďskí rybári lovia opäť vo svojom revíri
KomentárPravda je len jedna 03-10-2019 17:26:08:
7. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Dolnej Strede dňa 3.júla 2019
Komentáranabela 26-09-2019 14:01:27:
Adrian Macho sa oficiálne ujal vedenia obce Šoporňa
KomentárSVD1 14-09-2019 20:22:21:
" V hudbe vyjadrujem svoje pocity "
Komentárveru 01-09-2019 17:42:35:
Z času na čas si zafajčil marihuanu, ktorú si sám dopestoval v dome vo Váhovciach
Komentárs.i.n. 30-08-2019 22:01:20:
Pripomeňme si hrdinov Slovenského národného povstania zo Serede
Komentáranonym 30-08-2019 19:54:00:
"Doteraz som sa nedožil výsledku zo strany MsU, poslancov MsZ v Seredi" - píše občan Serede
KomentárMiloš Majko 30-08-2019 12:57:35:
Prípad Jankovská nie je o stanovisku polície či právoplatnom rozsudku. Je o etike a morálke.
KomentárBlablablaha 29-08-2019 13:39:44:
Vláda schválila návrh nového zákona o občianskych preukazoch
Komentárivan 29-08-2019 11:08:33:
Seniorku v Trnave podvodníci nedostali. Legenda "vnuk".
Komentáruž pred 10 rokmi 29-08-2019 05:22:58:
Trnavská župa začína s rekonštrukciu Krajinského mosta v Piešťanoch a úseku cesty Podbranč - Myjava
Komentárteraz je 28-08-2019 08:18:20:
Obžalovanému starostovi Machovi pred prokurátorkou a sudcom do reči veľmi nebolo. Čo sa dozvieme na pojednávaní zajtra?
Komentárto nevymyslíš 27-08-2019 20:32:27:
Ministerka vnútra vymenovala nového prezidenta HaZZ
KomentárBaba Vanga 27-08-2019 17:15:31:
" Takže, aké riešenie sa núka, aby sme neprešľapovali na tej našej povestnej križovatke, kde nám zabíjajú štát ?" - píše Pavol Varga
Komentárpotecha 25-08-2019 13:41:57:
MFK Zvolen - ŠKF iClinic Sereď 0 : 2 (0 : 1)

Na Expediciu - cestovateľský portál
Označenie inzercie
TPX-NET
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Bottom panel

© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign